Connect with us

Nauka

Polska firma Scallier rozszerza sieć parków handlowych w Rumunii o nowe otwarcie w Vaslui

Published

on

Polska firma Scallier rozszerza sieć parków handlowych w Rumunii o nowe otwarcie w Vaslui

Polska firma Scallier rozszerza sieć parków handlowych w Rumunii o nowe otwarcie w Vaslui

Polski deweloper Scallier otworzył 31 maja sklep detaliczny o powierzchni 10 000 m² w Vaslui we wschodniej Rumunii. Jest to piąta nieruchomość firmy w kraju, dodająca do tego łączny wolumen ponad 40 000 m² zagospodarowany na lokalnym rynku.

Deweloper powiedział, że planuje kolejne inwestycje w Rumunii. Kolejny park handlowy Scallier ma zostać otwarty jesienią tego roku w Mosnicie.

„Park w Vaslui to piąty obiekt, który otworzyliśmy w ostatnich miesiącach i we wszystkich naszych lokalizacjach obserwujemy duże zainteresowanie wynajmem nowoczesnych powierzchni” – powiedział Wojciech Jurga, partner zarządzający Scallier odpowiedzialny za rozwój firmy. na rynku rumuńskim.

„Do tej pory zbudowaliśmy, wprowadziliśmy na rynek i otworzyliśmy parki handlowe w Rosiorii de Vede, Focsani, Timisoara i Turda. Po parku handlowym w Vaslui przyjdzie czas na otwarcie lokalu w Mosnicie, zaplanowane na jesień tego roku. Zabezpieczyliśmy już inne lokalizacje, wkrótce rozpocznie się budowa kolejnych obiektów – dodał.

Wśród najemców nowego parku handlowego w Vaslui są m.in. Sinsay, New Yorker, Hervis, DM, Pepco, TEDi, Sportissimo, ZOO Center, KiK, księgarnia Carturesti oraz znakomita lokalna restauracja Pizzeria Rimini. Firma poinformowała, że ​​restauracja FryDay zostanie otwarta jeszcze w tym roku.

Scallier, deweloper i zarządzający nieruchomościami komercyjnymi, specjalizuje się w parkach handlowych i innych mniejszych kompaktowych formatach handlowych. Działa od 2011 roku i rozwija swoją działalność w Polsce i innych krajach Europy.

[email protected]

(Źródło zdjęcia: Scallier)

READ  Profesor Brian Cox przywiezie w kwietniu do stolicy Bułgarii „Horyzonty – Odyseja kosmiczna XXI wieku” – The Sofia Globe
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *