Connect with us

Zabawa

Donald Trump kiedyś całkowicie pomylił tytuł króla Karola z powodu poważnej pomyłki na Twitterze

Published

on

Donald Trump kiedyś całkowicie pomylił tytuł króla Karola z powodu poważnej pomyłki na Twitterze

Donald Trump pojawił się na Twitterze po oficjalnej wizycie u zmarłej królowej Elżbiety II, a następnie księcia Karola, i pozostał czerwony na twarzy po bardzo zawstydzającym błędzie w podpisie

Ówczesny książę Karol i Donald Trump w Portsmouth w czerwcu 2019 r(AFP/Getty Images)

Walijska dziennikarka Maxine Hughes przeprowadziła wywiad z byłym prezydentem USA Donaldem Trumpem na potrzeby filmu dokumentalnego zatytułowanego „Extreme World”, który zostanie wyemitowany na antenie walijskiego nadawcy S4C.

Reżyserka filmu dokumentalnego opisała 76-latka jako najtrudniejszego rozmówcę, z jakim kiedykolwiek miała do czynienia, ponieważ „zawsze odpowiada tak, jak chce”, powiedziała Welsh Screen Summit.

Ponad rok zajęło amerykańskiemu dziennikarzowi dotarcie do byłego prezydenta USA, który bez wątpienia przed wywiadem odświeżył swój walijski język.

Jak dobrze wiadomo, Trump był czerwony na twarzy w 2019 roku po niezręcznej pomyłce o tytuł z ówczesnym księciem Karolem.

Donald Trump nazwał Royal „Księciem Wielorybów”((Getty Images)

Nawiązując do niedawnej wizyty państwowej, ówczesny prezydent USA napisał na Twitterze, że przyszły król będzie „księciem wielorybów”.

Trump napisał: „Codziennie spotykam się i rozmawiam z„ zagranicznymi rządami ”. Właśnie spotkałem się z Królową Anglii (Wielka Brytania), Księciem Wielorybów, Premierem Wielkiej Brytanii, Premierem Irlandii, Prezydentem Francji i… Prezydentem Polski.

„Rozmawialiśmy o„ wszystkim! Czy powinienem natychmiast zadzwonić do FBI w sprawie tych rozmów i spotkań?

READ  Czy Jessica Chastain zagra Celię St. James w filmie Netfliksa Siedmiu mężów Evelyn Hugo?

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *