Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Polska drużyna piłkarska Wisła Kraków rozszerza swoją działalność e-sportową i podpisuje kontrakt z drużyną Dota 2

Published

on

Kolejna duża organizacja sportowa rozszerza swoją działalność e-sportową Dota 2, w którym polski klub piłkarski Wisła Kraków podpisał nowy skład, który będzie rywalizował w nadchodzących wydarzeniach.

Trwało to już od jakiegoś czasu, ale organizacja chciała się upewnić, że odpowiednia grupa graczy współpracuje ze sobą, zanim faktycznie się zarejestrują.

Ogólnie Wisła Kraków Wisła All in! Gry Kraków Dota Skład składa się z pięciu zawodników, z których kilku kilkakrotnie łączyło się w drużyny, aby wziąć udział w ostatnich wydarzeniach i meczach kwalifikacyjnych, menedżera i komentatora/moderatora.

  • Natan “Exotic_Deer” Michalewicz
  • Marcel “Ekken” Hołowienko (kapitan)
  • Kuba “Jacob” Staniszewski
  • Marcin “Molex” Bucki
  • Jednak Patrick „Crush”
  • Michał “Guerilla” Dziwak (Dyrektor Zarządzający)
  • Tomek “Bandyta” Borys (prowadzący)

Wszyscy gracze i personel pochodzą z Polski, a Exotic_Deer, najbardziej utytułowany członek zespołu, grał o kilka silnych stacków, takich jak Team Kinguin i Let’s Do It w 2018 roku. Ekken będzie pełnił funkcję kapitana zespołu, podczas gdy będą pracować nad zdobyciem kilku zwycięstw pod ich nowym sztandarem.

„Cieszymy się, że Wisła Kraków wzięła nas pod swoje skrzydła.” Ekken nazywa. „Wierzymy, że to połączenie z organizacją będzie wyjątkowe. Na pewno pomoże popchnąć polską scenę i podkręcić nią polski Dota 2 Fani. Wierzymy, że możemy osiągnąć potencjał, motywację i przede wszystkim dużo.”

Przed tym przeprowadzką Wisła Kraków miała stosunkowo udany ruch CS: GO Kadra pod kierownictwem Grzegorza „SZPERO” Dziamałka i kilku FIFA Gracz. Teraz organizacja ma nadzieję na większą stabilność w tym zakresie Dota Scena w Polsce, również konkuruje z topowymi zespołami i rozwija markę.

„Bardzo się cieszymy, że możemy w ramach naszych struktur stworzyć kolejny obszar biznesowy” – mówi Wisła Kraków Kierownik Sprzedaży i eSportu Mieszko Łabuz nazywa. „Mamy też nadzieję na pozytywne ożywienie sceny w Polsce. Poprzez zobowiązanie Dota 2, jesteśmy w zgodzie z globalnymi markami, takimi jak PSG czy AS Monaco – mam nadzieję, że wkrótce się z nimi spotkamy!”

Według kierownictwa zespół już trenował razem w obiektach zespołu i w niedalekiej przyszłości wyda pewne treści, przygotowując się do udziału w niektórych nadchodzących wydarzeniach.

Ten artykuł zawiera linki partnerskie, które mogą zaoferować Dot Esports niewielką kwotę rekompensaty.

READ  Znany polski poeta Adam Zagajewski umiera w wieku 75 lat
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *