Connect with us

Zabawa

Polak Kamil Misztal przeszedł długą drogę w swojej karierze i wyreżyserował oryginalny program internetowy dla Netflix

Published

on

Dziś różnorodność pomogła współpracować wielu wielkim talentom z całego świata. Na polu sztuki i kina pisarze, aktorzy, reżyserzy i muzycy z całego świata mają ogromne możliwości zaprezentowania swojej twórczości nie tylko w swoim kraju, ale także na światowym poziomie. Osobą, której zdolności reżyserskie i talent pomogły mu zdobyć wielkie uznanie na całym świecie, jest Polak Kamil Misztal.

Kamil Misztal współpracował z Netflix przy dwóch dużych projektach. W 2019 roku wyreżyserował oryginał Netflix, program internetowy o nazwie The Mire. Kamil był także asystentem reżysera programu The Woods 2020. O swoim doświadczeniu w pracy z platformą cyfrową reżyser mówi: „Po raz pierwszy miałem okazję zademonstrować swoje umiejętności reżyserskie na platformie Netflix w serialu The Mire. wiele się nauczyłem ”.

Powiedział, że odkąd był w college’u, jego głównym zmartwieniem jest reżyseria. Tak więc w tym czasie zostanie wystawionych kilka utworów. Uznanie, jakie otrzymał za te sztuki, utwierdziło go w przekonaniu, że może być jednym z współtwórców świata kina i opowiadać ludziom historie. W 2016 roku rozpoczął karierę jako asystent reżysera i potem już nie było odwrotu.

Oprócz oryginałów Netflix, Kamil znany jest z prowadzenia kilku innych świetnych projektów. Był autorem takich filmów jak Za niebieskimi drzwiami aka Za błękitnymi drzwiami (2016), Rudý kapitán aka Czerwony kapitan (2016) i Volta (2017). W 2017 roku zadebiutował jako reżyser filmem Amok.

Wielkie talenty są zawsze doceniane za ich twórczy wkład. To samo stało się z Kamilem Misztalem. Zdobył nagrodę Star Ezliq’s Best Assistant Director Award. Kamil znalazł się również na liście 50 najlepszych dyrektorów kreatywnych magazynu Inspire.

READ  New Amsterdam i Sky Rojo to ostatnio dwa najpopularniejsze
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *