Connect with us

Zabawa

Polak Kamil Misztal przeszedł długą drogę w swojej karierze i wyreżyserował oryginalny program internetowy dla Netflix

Published

on

Dziś różnorodność pomogła współpracować wielu wielkim talentom z całego świata. Na polu sztuki i kina pisarze, aktorzy, reżyserzy i muzycy z całego świata mają ogromne możliwości zaprezentowania swojej twórczości nie tylko w swoim kraju, ale także na światowym poziomie. Osobą, której zdolności reżyserskie i talent pomogły mu zdobyć wielkie uznanie na całym świecie, jest Polak Kamil Misztal.

Kamil Misztal współpracował z Netflix przy dwóch dużych projektach. W 2019 roku wyreżyserował oryginał Netflix, program internetowy o nazwie The Mire. Kamil był także asystentem reżysera programu The Woods 2020. O swoim doświadczeniu w pracy z platformą cyfrową reżyser mówi: „Po raz pierwszy miałem okazję zademonstrować swoje umiejętności reżyserskie na platformie Netflix w serialu The Mire. wiele się nauczyłem ”.

Powiedział, że odkąd był w college’u, jego głównym zmartwieniem jest reżyseria. Tak więc w tym czasie zostanie wystawionych kilka utworów. Uznanie, jakie otrzymał za te sztuki, utwierdziło go w przekonaniu, że może być jednym z współtwórców świata kina i opowiadać ludziom historie. W 2016 roku rozpoczął karierę jako asystent reżysera i potem już nie było odwrotu.

Oprócz oryginałów Netflix, Kamil znany jest z prowadzenia kilku innych świetnych projektów. Był autorem takich filmów jak Za niebieskimi drzwiami aka Za błękitnymi drzwiami (2016), Rudý kapitán aka Czerwony kapitan (2016) i Volta (2017). W 2017 roku zadebiutował jako reżyser filmem Amok.

Wielkie talenty są zawsze doceniane za ich twórczy wkład. To samo stało się z Kamilem Misztalem. Zdobył nagrodę Star Ezliq’s Best Assistant Director Award. Kamil znalazł się również na liście 50 najlepszych dyrektorów kreatywnych magazynu Inspire.

READ  Jaki jest piąty sezon serialu Netflix „Bell Call Saul”?
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.