Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Polak Gradecki zdobywa tytuł Limpopo

Published

on

Mateusz Gradecki z Polski w kolejce do putta.

Polak Mateusz Gradecki został pierwszym międzynarodowym zwycięzcą mistrzostw Limpopo, wygrywając w niedzielę trzema strzałami na Euphoria Golf and Lifestyle Estate.

Gradecki zakończył na 66 bogey-free, najniższej rundzie w trudny dzień burzliwej pogody i deszczu w buszu, kończąc na 19 poniżej par.

Gradecki był trzy uderzenia z pola i stanął nad swoim zwycięskim 5-stopowym puttem na ostatnim greenie, gdy klakson zagrzmiał o kolejne zawieszenie z powodu niebezpiecznej pogody.

To była druga blokada pogodowa w trudny dzień dla boiska. Kiedy gra została wznowiona, Gradecki wykonał swój ostatni rzut na par i wygrał.

Hennie du Plessis z RPA zanotował kolejny dobry wynik, ponieważ w jego finałowej 70-osobowej rundzie zajął drugie miejsce z wynikiem 16 poniżej par.

Trzecie miejsce zajął Niemiec Nick Bachem z wynikiem 15 poniżej par i wynikiem 69.

Żyjemy w świecie, w którym rozmywają się fakty i fikcja

W niepewnych czasach potrzebujesz dziennikarstwa, któremu możesz zaufać. Tylko dla R75 miesięczniemasz dostęp do świata dogłębnych analiz, dziennikarstwa śledczego, najlepszych opinii i szeregu funkcji. Dziennikarstwo wzmacnia demokrację. Zainwestuj w przyszłość już dziś.

READ  Rzecznik rządu przyznaje: Covid Act jest wynikiem pomyłki
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.