Connect with us

Sport

Pokrzyżowanie konkurencji: Lauren Scruggs, debiutant roku | Sporty

Published

on

W tym roku na Harvardzie było wielu utalentowanych pierwszych roczników, ale nikt nie świecił jaśniej niż floretniczka Lauren Scruggs, która odniosła sukces na krajowych i międzynarodowych scenach.

Scruggs, który ma zaledwie 19 lat, zdobył cztery złote medale na mistrzostwach juniorów, pierwsze miejsce w Mistrzostwach Krajowych Pucharu Ameryki Północnej, drugie miejsce jako drużyna na Mistrzostwach Krajowych NCAA i drugi zespół All-America ranga. Nadal dodaje do tej listy osiągnięć dzięki ciężkiej pracy, wytrwałości i poświęceniu, które wykazała podczas swojego wybitnego debiutu.

Scruggs w zeszłym roku przerzucił się na szermierkę kolegialną i wniósł na studia bogate doświadczenie zdobyte podczas międzynarodowych zawodów. Scruggs został najmłodszym amerykańskim szermierzem, który zdobył złoty medal na mistrzostwach juniorów, rywalizując w dywizji U20 w 2019 roku w wieku zaledwie 16 lat.

Tej jesieni Scruggs przystosował się do pracy z nowym trenerem i nowym zespołem – takim, który wyprodukował pięciu All-American w ostatnim sezonie.

„W tym roku chodziło o dostosowanie się do równowagi szermierki kolegialnej. Biorąc to wszystko pod uwagę, pomyślałam, że miałam dobry sezon – powiedziała.

Scruggs szybko zdał sobie sprawę, że ich sukces w tym roku nie byłby możliwy bez wsparcia kolegów z drużyny i trenerów.

„Uczniowie licealni naprawdę pomogli w dostosowaniu” – powiedziała. „Wielu z nich miało takie samo doświadczenie jak ja w drużynie narodowej. Słuchanie od nich w szkole żonglerki naprawdę pomogło”.

Kolejnym czynnikiem sukcesu zespołu jest szefowa szermierki kobiet Daria Schneider, która zdobyła tytuł mistrza kraju w szermierce Stanów Zjednoczonych w 2011 roku i wygrała z Cornell Coach of the Year Ivy League w 2018 roku, zanim przeniosła się na Harvard przed sezonem 2021-22.

„[Schneider] robi wiele, aby upewnić się, że każdy ma zaspokojone potrzeby” – powiedział Scruggs. „Zawsze mogę do niej pójść, jeśli mam problem, co naprawdę doceniam. Bardzo rozumie nasze życie prywatne i to, że mamy inne rzeczy do zrobienia poza ogrodzeniem. Ogólnie rzecz biorąc, mamy kadrę trenerską, której naprawdę zależy”.

READ  Premier Sports zdobywa prawa do płatnych kanałów Szkocji, aby pokazywać mecze i mecze towarzyskie Ligi Narodów od przyszłego miesiąca

Wsparcie i kultura zespołowa pomogły Scruggsowi stać się lepszą osobą i lepszym szermierzem, powiedziała.

„Lauren jest niesamowicie inspirująca. Jest jedną z najciężej pracujących ludzi, jakich kiedykolwiek spotkałem i zauważam, że rzadko narzeka, a nawet mówi o tym, jak ciężko pracuje – wykonuje swoją pracę, będąc zabawną i pozytywną obecnością w zespole”. szermierz Emily Vermeule o wpływie Scruggsa na program.

Pomimo swojej młodości Scruggs wnosi na międzynarodową scenę mnóstwo doświadczenia i w tej chwili radzi sobie ze stresem i nerwami. Jej poprzednie zmagania nauczyły ją, jak w tak młodym wieku stawiać czoła wielkim momentom z pewnością siebie i hartem ducha.

„Nauka radzenia sobie i radzenia sobie z kontuzjami pomogła mi w tym sezonie” – powiedziała. „Słucham dużo muzyki przed szermierką, ponieważ pomaga mi to wyjść z mojej głowy. Nie powiedziałbym, że jestem bardzo stresujący podczas zawodów, ale kiedy tak jest, muzyka naprawdę pomaga”.

Patrząc w przyszłość, Scruggs ma nadzieję, że uda jej się przenieść swój młodzieńczy sukces na wyższy poziom.

„Naprawdę chcę się poprawić na poziomie seniorskim” – powiedziała. „Chcę dalej radzić sobie lepiej w tych turniejach seniorów. To jedna z moich nadziei na przyszłość”.

Scruggs niedawno pojechał do Dubaju, aby wziąć udział w Mistrzostwach Świata Juniorów. Swój drugi złoty medal zdobyła w Zjednoczonych Emiratach Arabskich po wygranej w Toruniu w 2019 roku. Ma kolejny rok kwalifikacji w klasie U20 i ma nadzieję, że obroni swój tytuł w 2023 roku. Jej występ w światowej konkurencji stawia ją w rywalizacji o skład reprezentacji narodowej, która będzie reprezentować Stany Zjednoczone na igrzyskach olimpijskich w Paryżu 2024.

Pochodzący z Queens w stanie Nowy Jork wracają tego lata do domu, aby osiągnąć ten cel. Będzie szermierką pod okiem swojego poprzedniego trenera młodzieżowego, a w ramach rekompensaty będzie miała inne zadanie: letni staż. Tak jak Scruggs podjął wyzwanie szermierki kolegialnej, szermierz jej kalibru musi mieć pracę do wykonania obok szermierki.

READ  Sekcja III liceum sportowe terminarz, tabela wyników oraz informacje na żywo z 19 marca

„Prawdopodobnie będę wchodzić co najmniej trzy razy w tygodniu”, powiedział Scruggs. „Będę dużo trenował, aby się poprawić i przenieść to do następnego sezonu, co bardzo pomaga, gdy trenuję z moim trenerem”.

Mając jeszcze trzy lata kwalifikacji do college’u i jej przejście od młodości do seniora w zasięgu wzroku, Scruggs bierze to dzień po dniu.


— Pisarka pracownicza Hannah Bebar jest dostępna pod adresem [email protected].

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.