Connect with us

technologia

Pokolenie Z korzysta z nowej, gorącej technologii: telefonów z klapką

Published

on

„Myślę, że można to zobaczyć w niektórych populacjach pokolenia Z – mają dość ekranów”.

odrodzenie cegły

Zawsze nostalgiczni wielbiciele pokolenia Z ożywiają minione widmo z przeszłości technologii: klapki lub „głupie telefony” z minionej epoki, która poprzedza erę smartfonów.

„Myślę, że można to zobaczyć w niektórych populacjach pokolenia Z – mają dość ekranów” – powiedział Jose Briones, głupkowaty influencer telefoniczny, który prowadzi r/słuchawki podreddit, powiedział CNBC. „Nie wiedzą, co się dzieje ze zdrowiem psychicznym i próbują zrobić cięcia”.

Uczciwy? Rozumiemy. Dzisiejsze dzieci dorastały otoczone większą ilością technologii, niż starsze pokolenia byłyby w stanie sobie wyobrazić, a podczas gdy telefony i media społecznościowe stały się częścią codziennego życia w sposób zmieniający społeczeństwo, dużo Ostatnie badania sugerują, że stała ekspozycja na ekrany i media społecznościowe może być bardzo, bardzo zła dla ludzi — zwłaszcza młodych ludzi.

Krótko mówiąc, odzyskanie dla siebie życia bez ekranu lub przynajmniej mniej ekranowanego ma wiele sensu. Mówimy: głupie telefony dla każdego!

Minimalne telefony

Odpowiednio CNBCWidoczne zamiłowanie pokolenia Z do głupich telefonów nie jest tak odzwierciedlone w sprzedaży jak w Hashtagi w mediach społecznościowych. Mimo to eksperci nie wykluczają, że możemy spodziewać się ostatecznego wzrostu sprzedaży.

Jednak moda na głuche telefony przejawia się również w inny sposób: pojawienie się produktów towarzyszących głuchym telefonom, takich jak Lekki telefonto jest reklamowane jako „minimalne” – a nie, wiesz, głupi – Alternatywa dla smartfona.

„To, co próbujemy zrobić z Light Phone, nie polega na stworzeniu głupiego telefonu, ale na stworzeniu telefonu bardziej celowego — telefonu premium, minimalistycznego — który nie jest z natury antytechnologiczny” — mówi Joe Hollier, współtwórca -założyciel Światła CNBC. „Ale chodzi o świadome wybieranie, jak i kiedy używać tych aspektów technologii, które przyczyniają się do jakości mojego życia”.

READ  Swiss Krono przyspiesza cyfryzację i wzrost w Polsce dzięki Kyndryl

To miłe uczucie, mimo że jest zdecydowanie zorientowanym na dobre samopoczucie ruchem anty-smartfonowym.

Z drugiej strony rosnąca sympatia pokolenia Z wydaje się raczej wynikiem całkowitego odrzucenia podstawowego symbolu nowoczesności niż pragnieniem eleganckiego wynalezienia telefonu komórkowego na nowo.

Tak więc, zanim zaczniesz się zbytnio martwić, nastolatki są – przynajmniej w większości – w porządku. Zamiast tego módlcie się za millenialsów, którzy są przekształcani przez swoje iPhone’y pochodzące ze snu Strażnik krypty.

KONTYNUUJ CZYTANIE: Głupie telefony stają się coraz popularniejsze w Stanach Zjednoczonych, ponieważ pokolenie Z stara się ograniczyć czas przed ekranem [CNBC]

Kolejny powód, aby używać głupiego telefonu: Facet odkrywa sposób na odblokowanie dowolnego telefonu Pixel bez kodu dostępu

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *