Connect with us

technologia

Pokémon Go przywraca 80-metrowe dystanse dla Pokéstopów i siłowni

Published

on

Pokemony spacerowaćPromień interakcji – jak blisko gracz musi być, aby strzelać do siłowni lub Pokéstopu – został zmniejszony z 40 metrów do 80 metrów, co stanowi kompromis / ustępstwo dla graczy, którzy byli niezadowoleni z tego, że bonusy rozgrywki trwają podczas pandemii COVID -19 rok temu.

Niantic ogłosił zmianę w dwóch tweetach w środowe popołudnie. Deweloper powiedział, że później będzie miał więcej informacji na temat wyników wewnętrznej grupy badawczej, którą następnie założył Niantic Odrzucenie gracza na początku miesiąca. Niantic wycofało swoje zmiany związane z pandemią w USA 1 sierpnia; Gracze odpowiedzieli: mocny hashtag i kampania w mediach społecznościowych w tym tygodniu. Niantic powołał grupę zadaniową, aby dotrzeć do graczy i przedstawić rekomendacje przed terminem 1 września.

„Dziękuję wszystkim, którzy sprawili, że usłyszano Twój głos” – kontynuowała firma Pokemon Gooficjalny kanał Twittera użytkownika. „Słyszeliśmy cię i rozumiemy, że jest to mile widziana korzyść dla wielu graczy”.

W zeszłym roku Niantic zwiększył odległość interakcji Pokéstop do 80 metrów, aby uwzględnić środki dystansu społecznego i zalecenia dotyczące bezpieczeństwa. Chociaż ten dystans sprawiał, że gra w rzeczywistości rozszerzonej była łatwiejsza i wygodniejsza, gracze argumentowali, że dłuższe dystanse aktywacji były również lepsze dla gry; pomogło to przyciągnąć więcej graczy, którzy potrzebowali zakwaterowania ze względu na mobilność lub inne warunki, i zbudowało dobrą wolę wśród osób nie będących graczami na rzeczywistych stronach, na których umieszczono Pokéstopy.

Pod koniec czerwca firma Niantic ogłosiła wycofanie premii eksploracyjnej i utrzymała stanowisko, że 40 metrów jest odpowiednie dla gry opartej na eksploracji i odkrywaniu.

„Wychodzenie na zewnątrz i robienie PokéStopów i siłowni jest ważne dla naszej misji, ponieważ pomaga nam odkrywać świat” – powiedział Niantic 1 sierpnia. „Te lokalizacje są lokalnymi punktami orientacyjnymi w społeczności i mogą być zabytkami historycznymi, instalacjami artystycznymi, lokalnymi firmami i nie tylko”.

Środowe odwrócenie to ustępstwo dla najbardziej rozchwytywanych graczy w kampanii #HearUsNiantic. Niantic powiedział, że w przyszłym tygodniu będzie miał więcej do opisania swoich wyników.

READ  Rozgotowany! All You Can Eat pojawi się na Switch, PS4, Xbox One i PC w marcu 2021 roku
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *