Connect with us

Świat

Jesse Watters: Trump zabił terrorystów, Joe Biden przyjmuje od nich rozkazy

Published

on

Prezydent Biden otwarcie to przyznaje Talibowie wykorzystać Stany Zjednoczone ”,Piątka„Argumentował współgospodarz Jesse Watters w środę.

Watters powiedział, że główną różnicą między podejściem Bidena i Donalda Trumpa do polityki zagranicznej jest zdolność byłego prezydenta do utrzymania dominacji, podczas gdy obecny naczelny dowódca wydaje się uchylać przed zagrożeniem terrorystycznym.

„Dziękuje talibom za wpuszczenie Amerykanów na lotnisko; Amerykanie są bici w drodze na lotnisko” – powiedział. „Nie rozumiem, jak to się dzieje. To znaczy, powiedz, co chcesz o Trumpie, przynajmniej Trump zabił terrorystów. Joe Biden przyjmuje rozkazy od terrorystów”.

MĘŻCZYZNA Z RODZINĄ W AFGANISTAN ZEGARKI BIDEN NA ZAUFANIE TALIBANÓW

Watters zasugerował, że zniekształcona strategia wyjścia Bidena będzie nadal ciążyć mu i reszcie Stanów Zjednoczonych przez resztę jego prezydentury.

„Joe Biden postanowił brać zakładników” – powiedział. „Myślał, że to najlepsza opcja. Powiedział, że nie przedłużymy terminu. Mówi, że nie będziemy szukać i ratować. Więc Joe Biden będzie prześladowany do końca swojej kadencji. Jimmy Carter był przetrzymywany jako zakładnik tylko za rok”. Joe Biden będzie przetrzymywany jako zakładnik przez trzy lata. Nie wiem, jak to przetrwa. “

Według Wattersa wycofanie się Bidena jest najbardziej kosztownym militarnym „błędem” w historii i jest wysokie pod względem „taktycznego upokorzenia” w przypadku niektórych z największych katastrof w historii, w tym Pearl Harbor.

„A teraz obwinia Amerykanów, którzy wciąż tam są, za to, że nie zostali zbawieni” – powiedział. “[Biden says] Sprowadzimy z powrotem każdego, kto chce odejść. Kto chce zostać?

Współgospodarz Dana Perino wkroczyła, by wspomnieć o frustracji rządu z powodu negatywnych relacji medialnych na temat postępowania Bidena w Afganistanie. Tymczasem zarówno Stany Zjednoczone, jak i Wielka Brytania odbyły we wtorek specjalne sesje, podczas których Brytyjczycy dyskutowali o bezpiecznym wyjściu swoich obywateli z Afganistanu, a USA negocjowały niezależne wydatki budżetowe.

READ  Protesty na Białorusi. Plan gospodarczy UE dla Białorusi. Morawiecki o szczegółach

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

„Afganistan był tylko refleksją” – powiedział Perino.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *