Connect with us

technologia

Pojawiają się dowody na to, że Netflix chce być Netflixem gier

Published

on

Netflix od czasu do czasu angażował się w granie, oglądając niezwykle udany film w stylu „Wybierz własną przygodę” Czarne lustro: Bandersnatch jako najwybitniejszy przykład. Według kilku doniesień z ostatnich kilku dni gigant strumieniowania może dalej rozwijać się w grach dzięki nowemu pakietowi dla subskrybentów Netflix.

Informacja miał pierwszy raport w piąteki pisze, że Netflix chce zatrudnić dyrektora do nadzorowania nowych działań związanych z grami i że rozważa kilka gier podobnych do Apple Arcade. (Godzine później, Reuters zatwierdzony że menedżer gier planuje zatrudnienie w Netflix). Firma zdecydowała się również nie umieszczać reklam w grach Informacja. Ale Informacja powiedział również, że plany Netflix są nadal „bardzo zmienne”.

W opublikowanym w poniedziałek raporcie było jednak Axios udostępnił dalsze szczegóły własne raporty. ZA Axios Według źródła, nadchodząca usługa oferowana abonentom Netflix będzie postrzegana jako „mniejszy pakiet Apple Arcade”, który zawiera zarówno licencjonowane IP Netflix, jak i gry zlecone przez niezależne studia. Jednak usługa może być wyjściem, „prawdopodobnie uruchomiona w 2022 r.”.

Chociaż Netflix nie potwierdził publicznie możliwej ekspansji swoich wysiłków w zakresie gier, został on upubliczniony w oświadczeniu wydanym przez te dwie strony. Informacja i WielokątFirma pozostawiła drzwi otwarte na pomysł, że w rzeczywistości planuje zrobić więcej z grami:

Nasi członkowie doceniają różnorodność i jakość naszych treści. Dlatego stale poszerzamy naszą ofertę – od seriali po filmy dokumentalne, filmy, oryginały w lokalnym języku po reality TV. Członkowie lubią też bardziej bezpośrednio angażować się w historie, które kochają – poprzez interaktywne programy, takie jak Bandersnatch i You v. Dziki, lub gry oparte na Dziwne rzeczy, Plik Dom z papieru i Do wszystkich chłopców. Nie możemy się doczekać, aby zrobić więcej dzięki interaktywnej rozrywce.

Netflix ma dużo tytułów opartych na popularnych grach wideo obecnie lub w fazie tworzenia, takich jak: Castlevania, Resident Evil, i Wiedźmin (który jest jeden z największych programów w serwisie Netflix) firma wyraźnie postrzega wartość gier wideo jako własność intelektualną. Trudno uwierzyć, że firma chce sprzedawać swoją serię za pomocą nowych gier lub, w ostatecznym Ouroboros, opracować nową grę, która ostatecznie stanie się nową Netflix pokaż w przyszłości.

READ  Mentorzy w NMSU zapoczątkowali udaną karierę mężczyzny, teraz on daje | z powrotem pozycja

Wydawało się, że Netflix jest na dobrej drodze w 2019 roku – nawiązał współpracę z Telltale Games sekret Dziwne rzeczy Gra, która umarła, zanim została ogłoszonaze źródłem, które opowiada Krawędź „Netflix miał właśnie lecieć w kosmos i nie miał jeszcze grupy graczy”. Opowiedz historie Minecraft: tryb fabularny przetrwał jednak i jest przynajmniej częściowo nadal grywalny teraz w serwisie Netflix.

Wiele firm próbuje stworzyć usługę „Netflix, ale dla gier”. Apple Arcade i Xbox Game Pass to tylko dwa, które przychodzą na myśl. Ale te raporty i ciekawy brak zaprzeczenia Netflix sugerują, że Netflix może tym razem chcieć zjeść własny lunch.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *