Connect with us

technologia

Podsumowanie: Pojawiły się recenzje Fire Emblem Warriors: Three Hopes

Published

on

Obraz: Nintendo

To był niesamowicie pracowity tydzień dla Switcha z premierą takich tytułów jak upadek chłopaki, Mistrzowie skuterów oraz Sonic początki. Oprócz tych wszystkich gier mamy również tytuł pierwszej imprezy Wojownicy z emblematem ognia: trzy nadzieje.

To kolejna spektakularna gra Musou od zespołu Omega Force, w której Ty (gracz) przejmujesz kontrolę nad zupełnie nową postacią Shez, gdy przygotowują się do starcia z trzydomowym bohaterem Bylethem. Stąd łączysz siły z Edelgardem, Dimitri i Claude i zostajesz zaproszony na zupełnie nową przygodę.

W naszej własnej recenzji stwierdziliśmy, że gra poprawiła się w stosunku do swojego poprzednika z 2017 roku na kilka sposobów, oferując również solidną wydajność i pełną akcji kampanię – zdobywając dziewięć na dziesięć gwiazdek.

A oto podsumowanie tego, co do tej pory powiedziały inne sklepy. GryRadar+ bardzo mi się podobało i oceniło to na 3,5 na 5:

„Fire Emblem Warriors: Three Hopes oferuje świetny hybrydowy system walki, nie zwalniając przy tym ukochanych postaci”.

Vooks.net pochwalił grę za bezbłędne połączenie rozgrywki i strategii – i przyznał jej 4,5 na 5:

„Fire Emblem Warriors: Three Hopes może być najlepszą grą z serii Warriors. Jest to absolutnie bezbłędne połączenie szybkiej rozgrywki typu hack-and-slash z metodyczną, przemyślaną strategią, z powracającą obsadą, która jest tak żywa jak zawsze. Przy tak dużej obsadzie nie jest zaskakujące, że wiele postaci czuje się podobnie w walce, ale łatwo to przeoczyć, biorąc pod uwagę, jak niesamowity jest każdy inny jej aspekt”.

Nintendo Insider dał grze 9 na 10, zauważając, że był to „wyjątkowy wyróżnik” wśród wielu gier Warriors na Switch:

„Fire Emblem Warriors: Three Hopes rzuca się w wir walki, oferując w równym stopniu błyskotliwość taktyczną, jak i heroiczne emocje. Jest to wyjątkowa atrakcja wśród wielu gier Warriors na Nintendo Switch i być może najlepsza jak dotąd rzecz, która uświetni przenośną konsolę domową Point – wypełnioną armiami do rzezi, szczerymi opowieściami i wystarczającą ilością treści, abyś był zajęty przez miesiące, bez względu na to w domu lub w podróży.”

Comicbuch.com powiedział, że jest „bliższy doskonałości niż powinien”, z oceną 4,5 na 5:

Wojownicy z emblematem ognia: trzy nadzieje ma wystarczająco dużo DNA franczyzy, aby być usatysfakcjonowanym. Pod pewnymi względami zbliżanie się po polu bitwy podczas uruchamiania umiejętności takich jak Zabójstwo lub Nosferatu wydaje się bardziej pasować do chaotycznych, rozdartych wojną pól bitewnych Fodlana niż to, co było wcześniej.

oraz niszczyciel był również pod wrażeniem najnowszego wpisu Warriors, co dało mu 9 na 10:

„Podczas rdzenia wojownik Rozgrywka prawdopodobnie nie przekona w pełni tych z Was, którzy już próbowali się do niej dostać kto to lubi? powinien mieć dużo zabawy trzy nadzieje”.


Czy spróbujesz tej gry, jeśli chodzi o Nintendo Switch jeszcze w tym tygodniu? Powiedz nam poniżej.

READ  United Airlines nie powiadamia pasażerów o ulotkach z pozytywnym wynikiem COVID, a nie o naszej pracy

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.