Podsumowanie ATP: Milos Raonic postępuje w Acapulco | Sporty

Czwarty Milos Raonic z Kanady wygrał swój pierwszy mecz od Australian Open i pokonał we wtorek Amerykanina Tommy’ego Paula w pierwszej rundzie Abierto Mexicano Telcel w Acapulco w Meksyku 7: 6 (6) i 6: 4 przeciwko Amerykaninowi Tommy’emu. Paweł.

Ostatnim meczem Raonica była porażka w czwartej rundzie w Melbourne z Serbem Novakiem Djokovicem, który wygrał turniej Wielkiego Szlema.

Raonic zebrał 13 asów i 10 podwójnych błędów, a Paul miał asa i cztery podwójne błędy.

Gdzie indziej w pierwszej rundzie Włoch Lorenzo Musetti zdenerwował trzeciego w tabeli Diego Schwartzmana z Argentyny 6: 3, 2: 6, 6: 4, ale w setach z rzędu wygrał trzeci Stefanos Tsitsipas z Grecji i szósty Fabio Fognini z Włoch. Zwyciężyli także Tallon Griekspoor z Holandii, Frances Tiafoe ze Stanów Zjednoczonych i Cameron Norrie z Wielkiej Brytanii.

Dubai Duty Free Tennis Championships

Południowoafrykański Lloyd Harris pokonał Austriaka Dominica Thiema z Austrii w drugiej rundzie w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich 6: 3, 6: 4.

Thiem nigdy nie osiągnął punktu przerwania w meczu, ponieważ Harris zdobył 29 ze swoich 30 punktów za pierwszy serwis.

Do drugiej rundy awansował również piąty obsadowy David Goffin z Belgii, szósty Pablo Carreno Busta z Hiszpanii i dwunasty Daniel Evans z Wielkiej Brytanii.

Andrey Rublev z Rosji z drugim miejscem, Denis Shapovalov z Kanady z trzecim miejscem, Roberto Bautista Agut z Hiszpanii z czwartym miejscem, Karen Khachanov z Rosji z ósmym miejscem, Dusan Lajovic z Serbii z 11 miejscem, Hubert Hurkacz z Polski z 13. nasieniem Filip Krajinovic z Serbii, Taylor Fritz z USA z 15 nasionami, Jannik Sinner z Włoch z 16 nasionami i Lorenzo Sonego z Włoch z 17 nasionami.