Connect with us

Nauka

Jean M. Puhalla 1933-2021 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Jean M. Puhalla 1933-2021 |  Wiadomości, sport, praca

AUSTINTOWN – Jean M. Puhalla, lat 88, zmarł spokojnie wczesnym popołudniem w sobotę 13 marca 2021 r. W Domu Hospicyjnym z rodziną u boku.

Jean urodziła się 31 stycznia 1933 r. W Warren, córka zmarłego Leo Schatzela i Edith Stein Schatzel, i mieszkała w tej okolicy.

Ukończyła St. Mary Elementary School i St. Mary High School w Warren, a następnie w 1986 r. Ukończyła Youngstown State University, uzyskując tytuł licencjata w dziedzinie nauk stosowanych.

Kochająca żona, matka i gospodyni domowa Jean przez 15 lat pracowała poza domem jako technik medyczny w szpitalu Salem, a przez pięć lat w dziale księgowości dla Van Huffel Tube Co. w Warren.

Jean była aktywnym członkiem kościoła Matki Bożej Bolesnej, Najświętszego Imienia Jezus w Youngstown, gdzie należała do Stowarzyszenia Altar & Rosary. Była także członkiem Catholic Daughters of America, No. 1650, American Society of Clinical Pathologists i Friends of the Boardman Library.

Jean lubiła podróżować, grać w karty i spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, a szczególnie lubiła swoje wnuki i zwierzęta.

44-letni mąż Jean, Thomas C. Puhalla, którego poślubiła 22 kwietnia 1961 roku, zmarł 7 lutego 2006 roku.

Pani Blowing zostawia pięcioro dzieci, Deacon Michael (Colleen) Blowing z Polski, poruczniku. Pułkownik (w stanie spoczynku) Mark (Birgit) Blow of Richmond Hill, Georgia, Craig (Lisa) Blow of Moon Township, Pennsylvania, Atty. Leo (Nicole) Austintown i Atty się ruszają. Glen (Dr. Shannon) Blow of Gibson, Pa.; córka, dr Janet Puhalla z Plattsburgh w stanie Nowy Jork; oraz 12 wnuków: Kathryn, Michael, Stephen, Jared, Julia, Jenna, Jacob, Leo, Olivia, Lucy, Thomas i Anne.

Oprócz męża dwaj bracia, Donald i Robert Schatzel; zmarła siostra Dorothy Schatzel.

Rodzina i przyjaciele mogą dzwonić od 17:00 do 19:00, w czwartek, 18 marca 2021 r., W domu pogrzebowym Kinnick, 477 N. Meridian Road, Youngstown oraz od 8:30 do 9:30 w piątek. 19 marca w domu pogrzebowym.

Nabożeństwa pogrzebowe rozpoczną się w piątek o 9:30 w domu pogrzebowym i będą kontynuowane chrześcijańską mszą pogrzebową, która zostanie odprawiona o godzinie 10:00 w kościele Najświętszego Imienia Jezus, 613 N. Lakeview Ave., Youngstown.

Podczas odwiedzania rodziny i korzystania z usług przestrzegaj wszystkich wytycznych dotyczących oderwania się od społeczeństwa i protokołów zdrowotnych obowiązujących. Ci, którzy nie są w stanie uczestniczyć w spotkaniu, aby osobiście złożyć wyrazy szacunku lub czują się z tym niekomfortowo, powinni pamiętać i modlić się o Jeana i jego rodzinę.

Pogrzeb odbędzie się po Mszy św. I odbędzie się na cmentarzu Resurrection w Austintown, gdzie Jean zostanie pochowana obok męża.

Zamiast kwiatów można wnieść pamiątkowe datki na rzecz katolickiej diecezji charytatywnej w Youngstown, 144 W. Wood St, Youngstown, OH 44503; lub przez www.ccdoy.org.

Odwiedź www.kinnickfuneralhome.com, aby wyświetlić i udostępnić ten nekrolog oraz przesłać kondolencje online.

(uwaga specjalna)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *