Connect with us

Świat

Podczas królewskiego ślubu w Jordanii podsłuchano, jak książę William mówi Kate Middleton, żeby się „posiekała”.

Published

on

Podczas królewskiego ślubu w Jordanii podsłuchano, jak książę William mówi Kate Middleton, żeby się „posiekała”.

Książę William był widziany, jak zachęcał swoją żonę Kate Middleton do zakończenia rozmowy z obecną księżną Jordanii Rajwa Al Saif podczas królewskiego ślubu.

Książę i księżna Walii niespodziewanie pojawili się na ślubie najstarszego syna króla Abdullaha, następcy tronu Al Husseina i saudyjskiego architekta Rajwy Al Saif, 1 czerwca. Ślub odbył się w Pałacu Zahran w Ammanie w Jordanii i towarzyszył mu darmowy koncert.

William i Kate byli wśród gości, którzy po ceremonii oficjalnie złożyli nowożeńcom gratulacje. Na filmie udostępnionym przez obie pary Daily Mail, Można było zobaczyć Kate rozmawiającą z księciem koronnym, podczas gdy William rozmawiał z księżniczką Rajwą.

Kiedy William skończył rozmowę, jego żona poszła w jego ślady i wymieniła kilka uścisków i pocałunków z Rajwą. W rozmowie z Rajwą Kate zdawała się chwalić swoją suknię ślubną.

Chociaż nadal stał z boku, William przyłączył się do rozmowy, kiedy usłyszał, jak cicho mówi „hack hack” do swojej żony. Na filmie powiedział jej również, żeby „idź dalej” i machnął ręką okrężnym ruchem, najwyraźniej zachęcając ją do zakończenia rozmowy.

Stamtąd William czekał i patrzył na swoją żonę przez krótką chwilę, zanim zakończył rozmowę z panną młodą. Dołączyła do męża, podczas gdy panna młoda i pan młody witali się i rozmawiali z innymi oczekującymi gośćmi.

Na ślub Kate założyła różową sukienkę maxi z długimi rękawami i srebrne kolczyki, podczas gdy jej małżonek wybrał granatowy garnitur i jasnoniebieski krawat.

Obecność brytyjskiej rodziny królewskiej na weselu ostatecznie była dla wielu zaskoczeniem, ponieważ ich przybycie zostało potwierdzone przez jordańskie media państwowe na kilka godzin przed ceremonią. Istnieje jednak pewien związek między Williamem a księciem Husseinem, ponieważ obaj są absolwentami brytyjskiej Królewskiej Akademii Wojskowej w Sandhurst.

READ  Aktualizacje na żywo z wojny rosyjsko-ukraińskiej: najnowsze informacje o ataku bojowników antykremlowskich

Obaj mężczyźni spędzili razem trochę czasu w 2018 roku, kiedy William odwiedził Jordanię. Książę koronny i jego przyjaciel nie tylko towarzyszyli księciu Walii podczas wielu oficjalnych wizyt uchwycone podczas oglądania meczu Anglia v Panama World Cup 2018 w Beit Al Urdun Palace.

Jordan ma również szczególny związek z rodziną Williama i Kate, ponieważ zabrali ze sobą troje swoich dzieci – dziewięcioletniego księcia George’a, ośmioletnią księżniczkę Charlotte i pięcioletniego księcia Louisa. tam na wakacjach w 2021 roku. Ponadto jako dziecko Kate mieszkała w Jordanii przez trzy lata.

Oprócz Williama i Kate, pierwsza dama Jill Biden, jej córka Ashley Biden i komisarz ds. klimatu USA John Kerry byli również obecni na królewskim ślubie 1 czerwca. Wielu europejskich członków rodziny królewskiej przybyło na koronację króla Karola III w zeszłym miesiącu. W weselu uczestniczyli również obecni, w tym król Holandii Willem-Alexander i królowa Máxima, a także książę koronny Danii Frederik i księżna Mary.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *