Connect with us

Świat

Podcast o polityce: Czy Joe Biden miał szczęście w 2020 roku?

Published

on

Podcast o polityce: Czy Joe Biden miał szczęście w 2020 roku?

Chaos wokół wyborów w 2020 roku sprawił, że jedna historia często zagłuszała drugą, zanim zdążyliśmy cokolwiek przetworzyć. Na przykład podcast FiveThirtyEight Politics planował opublikować raport audio w marcu 2020 r., Szczegółowo opisujący 72 godziny między prawyborami w Południowej Karolinie a Super Wtorek, kiedy ówczesny kandydat Joe Biden zmienił się ze słabszego w praktycznie podejrzanego kandydata.

To się nigdy nie wydarzyło. Pandemia nas zablokowała i całkowicie wywróciła nasze plany dotyczące zasięgu do góry nogami. I to nie jedyny raz, kiedy zerwaliśmy nasze plany na 2020 rok.

W tej części podcastu Galen Druke zastanawia się nad kluczowymi momentami wyścigu 2020 z autorami nowej książki z perspektywy czasu i trochę czasu na oddech. „Szczęście: jak Joe Biden ledwo wygrał prezydenturę”. Książka jest pierwszym poważnym raportem na temat kampanii 2020 w całości i została napisana przez Jonathana Allena, starszego analityka politycznego w NBC News i Amie Parnes, starszego korespondenta The Hill.

Możesz odsłuchać odcinek, klikając przycisk Odtwórz u góry lub u dołu odtwarzacza audio Pobierz w iTunes, the Aplikacja ESPN lub twoją ulubioną platformę do podcastów. Jeśli nie znasz podcastów, nauczyć się słuchać.

Podcast FiveThirtyEight Politics jest nagrywany w poniedziałki i czwartki. Pomóż nowym słuchaczom odkryć program Zostaw nam ocenę i ocenę w iTunes. Czy masz komentarz, pytanie lub sugestię „dobra ankieta kontra zła ankieta”? Skontaktuj się z nami przez e-mail, na Twitterze lub w komentarzach.

Dlaczego niektórzy senaccy demokraci głosowali przeciwko podniesieniu płacy minimalnej

Jak czarny kościół ukształtował amerykańską politykę | Podcast FiveThirtyEight Polityka

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *