Connect with us

Zabawa

Pochwaliła swojego partnera. Nie wszyscy są podekscytowani

Published

on

Izabella Krzan Ma zaledwie 25 lat, ale mimo młodego wieku ma na swoim koncie kilka znaczących osiągnięć. W 2016 roku wygrała wybory Miss Polonia, a następnie wystąpiła w telewizji. Krzan został współgospodarzem programów rozrywkowych TVP. Swoją wdziękiem i urodą szybko zdobyła sympatię widzów i internautów.

Dramat Izabelli Krzan: „Mam kiepską pamięć i trudno mi było przypomnieć sobie nazwiska wszystkich uczestników„ Magii par ”.

Chociaż Krzan w większości przesyła swoje zdjęcia, od czasu do czasu robi wyjątki, a także chwali się partnerem, z którym współpracuje od września. W tym czasie wyjechała z nim do Portugalii. Dla wielu fanów było to zaskoczeniem, bo po zerwaniu z Michałem Filipem w 2019 roku celebrytka przez długi czas w wywiadach mówiła, że ​​nie jest gotowa na zaangażowanie się z kimś nowym. Oczywiście życie pokazało coś innego.

Wygląda na to, że związek Krzana układa się dobrze, bo w jednym z jej ostatnich postów na Instagramie widzimy ją z mężczyzną. Jej partnerka ma na imię Dominik i pochodzi z Warszawy. Z zawodu jest projektantem.

Jak fani zareagowali na to zdjęcie? Jest bardziej prawdopodobne, że płeć męska będzie negatywna. „To ci nie pasuje”, „Nie ma na to ochoty, ale nie do nas należy ocenianie” – napisali. Kobiety z kolei cieszą się szczęściem ukochanej osoby. „Gratuluję facetowi”, „Świetnie wyglądasz”, „Słodko” – to tylko niektóre z komentarzy.

READ  Piractwo w Polsce najniższe w UE
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *