Connect with us

technologia

Plotka: Wydaje się, że najnowsza aktualizacja oprogramowania sprzętowego Switcha dodała obsługę dźwięku Bluetooth

Published

on

Przełączniki Nintendo Bieżąca aktualizacja oprogramowania układowego 12.0.0 Na podstawie oficjalnych informacji o łatce może się wydawać, że nie jest to dużo, ale według Dataminern w zapleczu znajduje się znacznie więcej ekscytujących informacji.

Na podstawie wczorajszych ustaleń – sugestia a „Nowy” Switch Dock może być w drodzeObecnie rzekomo ustalono, że najnowsza aktualizacja dodała obsługę dźwięku do sterownika Bluetooth systemu.

Ta informacja została ponownie udostępniona przez słynny dataminer Nintendo Owsianka Kopuła::

Jak wskazał OatmealDome, dźwięk Bluetooth był „bardzo poszukiwaną funkcją” na Nintendo Switch. Wraz z rozprzestrzenianiem się słuchawek Bluetooth wielu graczy chciałoby podłączyć niektóre bezprzewodowe zestawy słuchawkowe do swoich systemów.

Od lat obserwujemy, jak radzić sobie z brakiem obsługi bezprzewodowych zestawów słuchawkowych Firmy zewnętrzne, które publikują klucze sprzętowektóre są podłączone bezpośrednio do przełącznika.

Więc co o tym myślisz Czy to brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, czy myślisz, że Nintendo może wreszcie sprawić, że urządzenia audio Bluetooth będą kompatybilne z Switch? Podziel się swoimi przemyśleniami poniżej.

READ  NFT-Style House (pod parasolem prawa polskiego)
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *