Connect with us

Sport

Tenis przygotowuje się do MAC Packed Weekend

Published

on

CLEVELAND, Ohio (EMUEagles.com) – Drużyna tenisowa Eastern Michigan University zmierzy się w ten weekend z dwoma przeciwnikami z Konferencji Mid-American, w tym z Bowling Green State University i University of Toledo. The Eagles będzie gospodarzem Sokołów w piątek 9 kwietnia w klubie Chippewa. Akcja rozpoczyna się o godzinie 13:00. W niedzielę, 11 kwietnia, Zieloni i Biali przeniesie się na południe, aby wziąć udział w zawodach w Rakietach, które również mają się rozpocząć o 13:00.

The Eagles (9-9; 1-5 MAC) ma produktywny występ 2-0 w ostatni piątek, 2 kwietnia, w stanie Indiana. Tam, Eastern Michigan zmierzył się z Butlerem, gdzie zdobył zaciekłe zwycięstwo nad Bulldogami. Pomimo braku zabezpieczenia okrężnicy, Zieloni i Biali awansowali z czterema głównymi zwycięstwami w grze pojedynczej. Ostatni punkt pochodzi od Redshirt na drugim roku Julia Piątek (Melgiew, Liceum Ogólnokształcące Polska-Lublin (Salem)) w trzech zdaniach. Po przegraniu pierwszego seta 3: 6 rodowita Polka wróciła i wyszła 6: 3, 6: 3, dając swojemu zespołowi zwycięstwo 4: 3.

Później tego samego dnia WWU pokonało Indiana Tech 7-0 w Wildwood Racquet Club. W meczu podwójne parowanie nowicjuszy Redshirt Isabelle Popma (Straphorst, Holenderskie Centrum Sportu i Edukacji) i Redshirt Junior Vasavi Ganesan (Tamil Nadu, India-Alagappa Matriculation School (East Florida State)) remisuje po swoim drugim zwycięstwie dnia 6-1. W rzeczywistości wszystkie trzy drużyny deblowe pokonały swoich odpowiedników Warrior, podczas gdy wszystkie Eagles wygrały single. Nowicjusz Redshirt Emma-Lou Pommiers (Aire sur l’Adour, Francja – Saint Dominique Pau) zdominowali i szybko pokonali konkurencję na 4 miejscu 6: 0, 6: 0.

Piątkowy mecz to pierwsze w tym sezonie spotkanie Eastern Michigan i Bowling Green (8-5; 4-3 MAC). Obie drużyny spotkały się ostatnio 27 kwietnia 2018 r. W Muncie w stanie Indiana, a Falcons wygrali 4: 2. Ostatnio BGSU padło u siebie z UT, 3-4. Tymczasem niedzielne starcie jest drugim i ostatnim sezonem regularnym między Orłami a Rakietami. Ostatnim razem, gdy oba zespoły spotkały się, Zieloni i Biali triumfowali w Chippewa Club, zrzucając Toledo 4-3 za swoje pierwsze zwycięstwo konferencyjne w sezonie.

READ  Thomas Canacci 1946-2022 | Wiadomości, sport, praca

W następny weekend Eastern Michigan udał się na mecz ligowy przeciwko Ball State i Northern Illinois. Akcja przeciwko Cardinals odbędzie się w piątek 16 kwietnia o godzinie 13:00 w Cardinal Creek Tennis Center. W niedzielę husky będą gościć orły na korcie tenisowym Huskie o godzinie 12:00 CT. Odwiedź EMUEagles.com lub śledź nas na Twitterze (@EMUEaglesTennis) lub Instagramie (@EMU_Tennis).

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.