Connect with us

technologia

Plotka: Sony Showcase może być ustawiony na pierwszy tydzień czerwca

Published

on

Obraz: naciśnij kwadrat

Aktualizować: Bez wyjaśnienia nie byłaby to plotka o grach wideo, prawda? Jeff Grubb jest już do tego przyzwyczajony Świergot aby rozwinąć swoje komentarze i wyjaśnić, że słyszał też pogłoski, że nie będzie pokazu Sony przynajmniej do września:

Nie byłoby to niczym niezwykłym, ponieważ w zeszłym roku transmisja na żywo odbyła się we wrześniu, a nie latem. Wyjaśnił dalej zresetuj erę: „Mówię, że wśród ludzi, którzy czasami wiedzą, co się dzieje, krążą dwie konkurujące ze sobą plotki”.

Zrób z nim wszystko, co chcesz.


Oryginalna historia: Kto ma ochotę na bezczelną weekendową plotkę? Wiemy, że Sony na to czeka faktycznie coś zrobić może być żmudnym procesem, zwłaszcza gdy krążą takie plotki, ale ten najnowszy szept jest jednak wart odnotowania.

Ta konkretna plotka pochodzi od gadatliwego (i niezawodnego) reportera gier Jeffa Grubba, który pojawia się w najnowszym odcinku GB decydujemówi Sony mógłby mieć zestaw prezentacyjny na pierwszy tydzień czerwca. Grubb cytuje „wiele” źródeł, ale nie może bezpośrednio potwierdzić, że wydarzenie ma miejsce.

Przyjmij to wszystko z przymrużeniem oka, a potem – jak zawsze w przypadku takich rzeczy – ale czas na taką prezentację miałby sens. Wiemy to Sony ma amunicję na wielkie wydarzeniea lato zapowiada się na dobry czas dla wydawców, by podzielić się swoimi planami – szczególnie z Letni Festiwal Gier zablokowane i załadowany.

Czy myślisz, że może być w tym coś? Czy byłbyś podekscytowany słysząc o czerwcowym programie Sony? Zrób kilka szalonych prognoz w sekcji komentarzy poniżej.

READ  Podsumowanie wiadomości naukowych Reutera | Środowisko naukowe

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.