Connect with us

technologia

PlayStation tworzy popularną grę AAA PS4 za jedyne 3 USD przez ograniczony czas

Published

on

Sony stworzyło popularną grę AAA PS4 w PlayStation Store dzięki uprzejmości Crystal Dynamics i Square Enix za jedyne 3 USD. Gra nie jest tania, zwłaszcza na PS4, a zwłaszcza na PS4 w tym roku ze świetnymi grami, takimi jak Ghost of Tsushima, The Last of Us Part 2, Final Fantasy VII Remake, Resident Evil 3, Doom Eternal, Persona 5 Royal, Dreams, Nioh 2 , Streets of Rage 4, Tony Hawks Pro Skater 1 + 2, Marvel’s Avengers i MLB The Show 20 upadają. Nawet jeśli przerwałeś tylko niektóre z tych gier, to dużo pieniędzy.

Chociaż było mnóstwo sposobów na wydawanie pieniędzy na PS4, było też mnóstwo sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy dzięki licznym wyprzedażom w PlayStation Store. Na przykład w PlayStation Store trwają obecnie dwie duże sprzedaże reklam.

Wewnątrz tych dwóch wyprzedaży znajduje się popularna gra AAA na PS4, która kosztuje zaledwie 3 USD. W szczególności wszyscy użytkownicy PS4 mogą obecnie kupować Tomb Raider: Definitive Edition tylko za trzy pralki. Innymi słowy, jedną z najlepszych gier 2013 roku można dostać w cenie trzech batoników. Tak, w tej chwili gra ma kilka lat, ale to nie neguje faktu, że 3 $ to absolutna okazja.

„”Cmentarni złodzieje bada intensywną i ziarnistą genezę Lary Croft i jej przemiany z młodej kobiety w zagorzałego ocalałego ”- mówi oficjalny opis gry, która stara się rozwikłać mroczną historię zapomnianej wyspy, aby uciec od jej nieustępliwego uścisku. Pobierz zwiastun Turning Point, aby zobaczyć początek epickiej przygody Lary ”.

Oczywiście ta umowa nie będzie trwać wiecznie. 17 września gra wróci do normalnej ceny. Dlatego powinieneś uzyskać do niego dostęp raczej wcześniej niż później.

W międzyczasie kliknij, aby dowiedzieć się więcej o PlayStation Tutaj lub przejdź do odpowiednich linków:

READ  Zachęca się przedsiębiorstwa z Yorkshire do ubiegania się o dofinansowanie z AD

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *