Connect with us

technologia

PlayStation 5 jest już dostępny w Best Buy (aktualizacja: wyprzedane)

Published

on

Aktualizacja 6 grudnia, 13:00 ET: W Best Buy konsole PlayStation 5 są na razie wyprzedane. Pojawił się nagle i równie szybko się wyprzedał. Nieustannie monitorujemy dalsze uzupełnianie konsoli przez Best Buy i innych sprzedawców.

Jeśli nadal nie trafiłeś na żadną konsolę nowej generacji Sony, Best Buy daje ci kolejną szansę. ten 500 dolarów PlayStation 5 z dyskiem jest obecnie dostępny, ale nie widzieliśmy żadnych oznak, że sprzedawca zaopatruje się w PS5 Digital Edition, konfigurację konsoli za 400 USD bez napędu optycznego.

W przeciwieństwie do niektórych populacji konsol Best Buy, ta jest dostępna dla ogółu społeczeństwa online, a nie tylko dla subskrybentów TotalTech, pomimo flagi „Exclusive Access Event”. Zalecamy jednak jak najszybsze skorzystanie z wybranego linku, aby ustawić się w kolejce.


PlayStation 5

Graj zarówno w cyfrowe, jak i fizyczne gry na PS4 i PS5 na flagowej konsoli nowej generacji Sony, która zawiera napęd dysków.

Kilka niezbędników dla posiadaczy PS5

Jeśli masz szczęście i trafisz na PS5, wraz z konsolą polecamy kilka dodatkowych akcesoriów i tytułów, z których niektóre są obecnie w sprzedaży.


Kontroler DualSense w kolorze Midnight Black

Kontroler DualSense w kolorze midnight black ma ten sam sprzęt, co oryginał – sprzężenie zwrotne, adaptacyjne wyzwalacze itp. – tylko z dwukolorową konstrukcją przypominającą konsole PS2, PS3 i PS4.


Ratchet & Clank: Rift Apart

Najnowsza przygoda od Insomniac Games w Grzechotka i brzęk Serial to najzabawniejszy do tej pory wpis. Jest to również pierwsza wersja wydana na PS5 i jednocześnie prezentuje niesamowitą grafikę i szybkie ładowanie.


Pętla śmierci

Najnowsze wydanie od Arcane Studios – zespół, który za nim stoi ofiara oraz Zhańbiony – jest arcydziełem pod wieloma względami, otwartą tajemnicą, która jest ekscytująca, pełna akcji i ma odpowiednią ilość dziwności.


Zestaw słuchawkowy Sony Pulse 3D

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier Pulse 3D firmy Sony jest wart około 100 USD, jeśli szukasz modelu bezprzewodowego, który sprawi, że dźwięk zabłyśnie w niektórych grach na wyłączność na PS5. Brzmi świetnie z tytułami takimi jak Spider-Man: Miles Morales oraz Dusze demonów, a także nowsze hity, takie jak Ratchet & Clank: Rift Apart. Podobnie jak konsola, ten zestaw słuchawkowy był trochę trudny do znalezienia, ale obecnie jest bardziej powszechny. Sony wypuściło także wersję o północy czerni zestawu słuchawkowego za 100 USD.


PlayStation Plus (subskrypcja roczna)

Członkostwo w PlayStation Plus pozwala posiadaczom PlayStation 4 i PS5 grać w gry online, co miesiąc pobierać darmowe tytuły i korzystać ze zniżek w PS Store.

READ  Funkcja ukrytych par aplikacji w Androidzie 12 jest niekompletna, ale obiecująca
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.