Connect with us

Zabawa

Piwowarski ujawnił SMS od Anny Przybylskiej. „Nie usunąłem żadnego”

Published

on

Anna Przybylska była niewątpliwie jedną z najbardziej cenionych aktorek w Polsce. Widzowie uwielbiali ją za urodę, talent, ale przede wszystkim za charakter i pełne zaangażowanie w rodzinę, której poświęciła karierę. Wolała prywatność swojego domu od błyskawic, ścian i zainteresowania mediów. Jak lwica chroniła prywatność bliskich. Była pierwszą polską gwiazdą, która zbuntowała się przeciwko paparazzi i tabloidom, na każdym kroku naruszając jej godność. Czując się śledzoną przez prasę, gwiazda dwa razy zgłosiła policji sprawę. Niestety służby nie zgodziły się na ich żądania ze względu na „niewielką szkodę czynu”. W tym samym czasie czekała na rozpoznanie choroby. Nie wiedziała wtedy, że jest śmiertelnie chora. Ostatnie miesiące życia spędziła w ukochanej Gdyni z rodziną i przyjaciółmi. Zmarła 5 października 2014 roku po długiej walce z rakiem trzustki. Miała 35 lat.

Czytać: “Grzeczny chuligan.” Od śmierci Anny Przybylskiej minęło sześć lat. Jak jej krewni ją zapamiętali?

Radosław Piwowarski pokazał najnowsze wiadomości od Anny Przybylskiej. „Była już w szpitalu”

W szóstą rocznicę śmierci Anny Przybylskiej przypomnieli sobie nie tylko fani, ale także przyjaciele branży. Kuba Wojewódzki zamieścił refleksyjny post w mediach społecznościowych. Przypomniano też ostatnią wiadomość, jaką aktorka wymieniła z przyjacielem Radosławem Piwowarskim. Był jedną z osób, które z Anną Przybylską utrzymywały kontakt do końca. W rozmowie z fact24 wyznał:

Zdjęcie: Prończyk / AKPA

Anna Przybylska, Radosław Piwowarski

Radosław Piwowarski zdradził treść jednego z smsów od swojej społeczności, która stanęła w obliczu wysokiego stadium choroby. Z wiadomości wynika, że ​​Anna Przybylska nie poddała się w walce z rakiem i wierzyła w wyzdrowienie.

Reżyserkę i aktorkę łączyła niezwykła więź. Przybylska powtórzyła, że ​​to Radosław Piwowarski otworzył jej drzwi do kariery, kiedy w 1997 roku została obsadzona i dostała rolę w filmie „Ciemna strona Wenus”. Dobrze się dogadywali nie tylko zawodowo, ale i prywatnie. Wieloletnia znajomość zaowocowała później przełomową rolą Anny Przybylskiej, która wcieliła się w Marylkę Baka w serialu “Złotopolscy”.

READ  Serial, który przeprowadził nas przez blokadę

Zdjęcie: Mikulski / AKPA

Paweł Wawrzecki, Anna Przybylska, Radosław Piwowarski

W wywiadzie dla „Vivy!” Piwowarski powiedział:

Zdjęcie: Kurnikowski / AKPA

Anna Przybylska

Zobacz też:

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z życiem gwiazd, ponownie odwiedź naszą stronę internetową!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *