Connect with us

technologia

Pierwsze monitory douszne firmy Logitech do gier kosztują 50 USD

Published

on

Po upuszczeniu high-endu Pro X Wireless W zeszłym roku Logitech zmienił bieg, wprowadzając pierwsze przewodowe monitory douszne (IEM) do gier. G333 kosztuje 50 USD, jest dostępny w trzech kolorach i jest przeznaczony dla graczy poszukujących bardziej kompaktowego (i prawdopodobnie wygodniejszego) dopasowania w porównaniu do słuchawek nausznych. Decyzja o zakupie słuchawek przewodowych to z pewnością krok w lewo, który nie nadąża za resztą rynku, którego jest pod dostatkiem poniżej 100 USD bezprzewodowy Opcje. Ale może o to chodzi.

Jeśli wyglądają znajomo, to dlatego, że zostały technicznie ogłoszone dawno temu w październiku jako część zestawu gadżetów K / DA firmy Logitech. Wygląda na to, że jest to zaktualizowana wersja słuchawek Oculus 2 Logitech wydanych we wrześniu. Tym razem nastąpiły znaczące zmiany, w tym mikrofon, który zawiera najważniejsze przyciski, których można oczekiwać, aby odtwarzać, wstrzymywać i kontrolować głośność czatów oraz dłuższy przewód. Według firmy Logitech jakość dźwięku nie jest zagrożona dzięki dwóm sterownikom audio, jednemu dla wysokich i średnich tonów oraz jednego dla basu. Biorąc pod uwagę, że znajdują się one na dolnym końcu spektrum cen IEM, musimy zobaczyć, jak dobrze brzmią.

G333 jest wyposażony w gniazdo 3,5 mm i adapter USB-C, dzięki czemu można go podłączyć do praktycznie każdej platformy do gier, od Xbox, PlayStation i Nintendo po komputery PC i telefony komórkowe – a nawet Google Stadia. Żywe kolory (srebrny / jasnofioletowy, czarny / jasnoniebieski, fiolet / żółty) zapewniają różnorodność. Możesz uzyskać dostęp do słuchawek online już dziś Logitech i od wielu sprzedawców detalicznych.

READ  Wchodzi w życie cywilno-polska umowa nuklearna między Polską a USA: polityka nuklearna
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *