Connect with us

Gospodarka

Pierwsze moduły fotowoltaiczne wybrane do systemów fotowoltaicznych o mocy 30 MW w Polsce

Published

on

Zielona energia

First Solar Inc zdobyło zamówienie na dostawę modułów fotowoltaicznych o mocy 30 MW (megawatów) do portfela polskich projektów należących do amerykańskiej firmy energetycznej Getka Group i polskiego sektora Unimot, podał portal energetyczny Renewables Now.

W początkowej fazie inicjatywy amerykański producent cienkowarstwowej fotowoltaiki (PV) będzie produkować urządzenia w swoim zakładzie produkcyjnym w Ohio. Płyty cienkowarstwowe zostaną dostarczone w pierwszym kwartale 2022 roku, poinformowała w piątek Grupa Getka.

Konkretne projekty, których szczegóły nie były znane, będą realizowane w ramach pierwszego etapu szerszej inicjatywy Getki i Unimotu mającej na celu dywersyfikację dostaw modułów PV do Polski.

WSPIERAJ BUDAPESZTOWY DZIENNIK BIZNESOWY

Produkowanie dziennikarstwa godne tego miana to kosztowny biznes. Przez 27 lat redaktorzy, redaktorzy i reporterzy Budapest Business Journal starali się dostarczać Ci wiadomości biznesowe, które działają, informacje, którym możesz zaufać, które są oparte na faktach, dokładne i prezentowane bez strachu i przychylności.

Firmy prasowe na całym świecie zmagały się ze znalezieniem modelu biznesowego, który pozwoli im nadal dobrze funkcjonować bez uszczerbku dla ich wydajności. Ostatnio niektórzy eksperymentują z pomysłem zaangażowania swoich kluczowych interesariuszy, czyli czytelników.

Pragniemy zaoferować naszym czytelnikom taką możliwość. Chcielibyśmy zaprosić Cię do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości dziennikarstwa biznesowego, którego potrzebujesz. Kliknij na nasz przycisk Wesprzyj BBJ i możesz wybrać, ile i jak często wysyłać nam swoje posty.

READ  MFW podwyższa prognozę wzrostu PKB dla Polski w 2021 roku
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *