Connect with us

technologia

Pierwsza rozbiórka PlayStation 5 ujawnia pewne tajemnice sprzętowe

Published

on

Nadal jesteśmy nieco ponad miesiąc od oficjalnej premiery PlayStation 5, ale już otrzymaliśmy pierwszą publiczną rozbiórkę sprzętu konsoli dzięki uprzejmości samego Sony.

Japoński film (z angielskimi napisami) Sony napisane w środę rano odpowiedział na kilka dokuczliwych pytań z poprzednich zapowiedzi oraz ostatnie informacje praktyczne z japońskiej prasy.

Najważniejszym z nich jest pokaz działania okrągłej czarnej podstawki systemu. Gdy PS5 jest ustawiony pionowo, pojedyncza duża śruba utrzymuje stojak na miejscu. Po wykręceniu tej śruby można ją przechowywać w komorze w podstawie, a mała zaślepka wypełnia otwór na śrubę w samym systemie.

Właściciele PS5 używają tej samej podstawy podczas ustawiania PS5 poziomo, co najwyraźniej tworzy płaską powierzchnię dla systemu delikatne krzywe reszta. Jednak w tej konfiguracji podstawa po prostu zatrzaskuje się na swoim miejscu wzdłuż szeregu oznaczeń na jednej z tych białych płytek bez potrzeby stosowania śruby.

A propos białych paneli: film odrywany pokazuje, że można je łatwo usunąć bez użycia narzędzi. „Po prostu unieś tylny róg i zsuń go”, jak wyjaśniono na filmie. Przy wyłączonych białych panelach użytkownicy mają łatwy dostęp do zewnętrznej części wentylatora systemu, który zasysa powietrze z obu stron systemu przez dwa długie boczne otwory wentylacyjne z przodu i tylny otwór wentylacyjny biegnący wzdłuż całego systemu.

Wewnętrzna powłoka ma również dwa otwory „łapacza kurzu”, które według Sony można łatwo odkurzyć. To powinna być dobra wiadomość dla posiadaczy PS4, którzy przyzwyczaili się do zrywania systemu i wysadzić powietrzem z puszki aby usunąć zapychający system kurzu.

Obraz aukcji według Sony / Youtube

READ  Sklep Google Play usunął hamburgery z menu w ostatnim teście interfejsu użytkownika
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.