Connect with us

Zabawa

Pierwsza gra Netflix VR jest już dostępna i całkowicie darmowa na Quest

Published

on

Kiedy Netflix ogłosił, że tworzy darmowe gry dla swoich subskrybentów, nikt nie był do końca pewien, jaki jest cel firmy. Netflix pod koniec sierpnia wypuścił w Polsce dwie gry Stranger Things, ale w większości milczał ze swoimi planami. Małe zmiany w Eden Unearthed, grze odkrytej przez PrześlijVR i znaleźć w Oculus App Lab dla gogli Oculus Quest i Oculus Quest 2.

Eden Unearthed jest oparty na oryginalnym programie Netflix Eden, który został uruchomiony na Netflix pod koniec maja 2021 roku. Spektakl Eden opowiada historię dwóch robotów, które żyją tysiąc lat po zniknięciu ludzi z ziemi. Podczas rutynowego zadania na polach uprawnych poza miastem Eden 3 znajdują prawdziwą ludzką dziewczynę – która wcześniej spała w zastoju – i wyruszają na przygodę, aby potajemnie ją wychować. W grze gracze jeżdżą na motocyklu i podróżują przez wiele środowisk z dużą prędkością, z narracją i interakcjami rozproszonymi po całym doświadczeniu.

Oferty VPN: licencja dożywotnia za 16 USD, plany miesięczne za 1 USD i więcej

App Lab jest rodzajem „poligonu testowego” gier Quest, których Facebook jeszcze nie sfinalizował dla właściwego Oculus Store. Z tego powodu nie ma możliwości sprawdzenia, które gry zostały faktycznie opublikowane w App Lab, ponieważ nie ma możliwości wyszukiwania gier jako całości. Zamiast tego musisz poszukać albo dokładnie nazwę utworu w aplikacji Oculus lub na goglach Quest albo będziesz potrzebować linku do wpisu (który znajdziesz poniżej).

Nie jest jasne, czy jest to część kilku przyszłych podobnych programów lub filmów, ale wydaje się jasne, że Netflix obrał tę drogę do tej pory z istniejącymi wydaniami gier. Co szczególnie ciekawe – poza tym, że ta gra nie jest ograniczona do subskrybentów – jest to, że lista App Lab ma datę dostępności w styczniu. Jeśli wolisz po prostu oglądać swoje ulubione programy Netflix w rzeczywistości wirtualnej, to jest to Aplikacja Netflix Oculus to świetny sposób na zrobienie tego.

READ  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *