Connect with us

Sport

Barbara ‘Bobbie’ Pushay 1968-2021 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

POLSKA – Barbara “Bobbie” Francene Pushay, lat 53, zmarła niespodziewanie 19 września 2021 roku w towarzystwie bliskich.

Bobbie urodził się 26 sierpnia 1968 roku w Green Bay w stanie Wisconsin jako syn Normy Berger i Roberta Baina.

Absolwent Youngstown State University, Bobbie pracowała dla dr. Ryszarda Mądrego. Oprócz pracy w biurze Bobbie była pełnoetatową mamą i żoną. Bobbie lubiła chodzić na koncerty, rozmawiać przez telefon, śpiewać i tańczyć wszędzie, gdzie poszła, ale przede wszystkim spędzała czas z mężem i trzema córkami.

Zapamięta ją jej mąż, Kevin Pushay, z którym była mężatką przez 27 lat; jej córki Kelsie, Kara i Madison; jej matka, Norma Bain z Boardman; jej siostra Keri (Jerry) Hunt of Boardman; jej teściowa Fran Pushay z New Springfield; jej siostra i szwagier Michelle i Billy Joyce z New Springfield oraz Bob Pushay z Columbus, a także ich siostrzenica i siostrzeniec.

Bobbie poprzedziła śmierć swojego ojca Boba Baina i teścia Roberta Pushay.

Bobbie zdecydowała się dać życie, przekazując swoje narządy Ohio Life Banc.

Rodzina i przyjaciele mogą dzwonić do Domu Pogrzebowego Fox w środę, 22 września 2021 r., od 17:00 do 20:00 oraz od 9:00 do 10:15 w czwartek 23 września 2021 rano.

Nabożeństwa odbędą się w czwartek o godzinie 11 przez wielebnego Chrisa Schimela w Freedom Church, 9900 Youngstown Pittsburgh Road, New Middletown, OH 44442.

Pochówek odbywa się na cmentarzu nadrzecznym w Polsce.

Rodzina i przyjaciele Bobbie mogą odwiedzić stronę www.foxfuneralhome.org, aby obejrzeć ten nekrolog i złożyć kondolencje rodzinie.

(specjalna wskazówka)

READ  Mountain Lions to najlepszy ofensywny sport wyczynowy
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *