Connect with us

Zabawa

Pierwsi studenci budownictwa TCAT, którzy ukończyli studia

Published

on

CLARKSVILLE, TN – Kampus The Tennessee College of Applied Technology (TCAT) Clarksville spodziewa się w tym miesiącu wręczać dyplomy pierwszym siedmiu absolwentom pierwszego w historii programu technologii budowlanych we wrześniu 2019 r.

Obecnie w kampusie Clarksville zapisanych jest 22 studentów, z których siedmiu ma ukończyć studia. Według Toma Bleyle’a, nauczyciela programu w Clarksville, lokalne firmy już aktywnie rekrutują takie firmy.

Program BCT zapewnia studentom formalne instrukcje i praktyczne szkolenie w zakresie stolarki, konstrukcji z bali i murowania, a także okablowania elektrycznego i instalacji na obszarach mieszkalnych. Studenci, którzy pomyślnie ukończą 12-miesięczny program, otrzymają dyplom stolarza z opcją przedłużenia dodatkowych ośmiu miesięcy na dodatkowy dyplom z budownictwa ogólnego.

Chris Travis, właściciel Travis Electrical Service, powiedział, że miał zaszczyt być członkiem komitetów doradczych TCAT zajmujących się inżynierią strukturalną i konserwacją przemysłową.

„Prowadzę firmę rzemieślniczą i na własne oczy widziałem ogromną lukę w umiejętnościach i brak wykwalifikowanych rzemieślników w naszym kraju” – powiedział Travis. „Nadszedł czas, aby zachęcić więcej uczniów do poszukiwania wysokiej jakości szkoleń w rzemiośle. Doceniam wspaniałą pracę, jaką TCAT wykonuje w celu przygotowania wysokiej jakości pracowników do satysfakcjonującej kariery. ”

Osoby zainteresowane programem powinny wypełnić wniosek online pod adresem https://tcatdickson.edu/future-students/admissionAby uzyskać więcej informacji i / lub zwiedzić obiekty uczelni, kandydaci mogą zadzwonić do Lisy Sullivan pod numer 934-572-1694 (kampus Clarksville) lub Cary Oliver pod numer 615-441-6221 (kampus Dickson).

READ  Zenon Martyniuk podjął radykalne kroki w stosunku do syna. Daniel Martyniuk nie spodziewał się takiej kary
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *