Connect with us

Zabawa

ESE zdobywa kontrakt na dystrybucję telewizji z ELEVEN SPORTS na Porsche Esports Sprint Challenge Poland

Published

on

VANCOUVER, Kolumbia Brytyjska, 8 września 2021 (GLOBE NEWSWIRE) – ESE Rozrywka Inc. (TSXV: ESE) (OTCQB: ENTEF) („społeczeństwo” lub „TEN„Mam przyjemność ogłosić start drugiej edycji oficjalnych mistrzostw Polski w cyfrowym sporcie motorowym – Porsche Esports Sprint Challenge Poland”Impreza sportowa”), które ukażą się w oficjalnym kalendarzu Polskiego Związku Motoryzacyjnego i Motocyklowego. Wydarzenie e-sportowe odbywa się na platformie gier iRacing, a każda runda jest transmitowana przez ELEVEN SPORTS – nadawcę Formuły 1® Wyścigi, DTM i niektóre mecze PGE Ekstraligi w Polsce. Wydarzenie e-sportowe obejmuje najnowocześniejsze produkcje i najwyższej klasy komentatorów.

„Pozyskanie partnera handlowego, takiego jak ELEVEN SPORTS, na potrzeby Porsche Esports Sprint Challenge w Polsce, drugi rok z rzędu, umożliwiło nam zwiększenie profilu i liczby widzów Digital Motorsports w Polsce. Zamierzamy dalej budować cyfrową społeczność sportów motorowych w Polsce i na świecie. Nasze partnerstwo z ELEVEN SPORTS umożliwi nam skalowanie naszego cyfrowego portfolio sportów motorowych i oferowanie fanom treści i produkcji poziomu 1. ” powiedział Konrad Wasiela, prezes ESE.

„Porsche Esports Sprint Challenge Poland, organizowane przez Polski Związek Motoryzacyjny i Motocyklowy, od dwóch lat jest atrakcyjnym wydarzeniem, wprowadzającym fanów sportów motorowych w świat cyfrowego sportów motorowych”. powiedział Krzysztof Świergiel, Prezes Zarządu ELEVEN SPORTS Poland.

W wydarzeniu e-sportowym weźmie udział 24 kierowców i zaprezentuje nowe Porsche 911 RSR. Wydarzenie e-sportowe zostało również zaktualizowane o nowy system punktów i legendarne trasy, takie jak Le Mans, Imola i Nordschleife.

Droga do mistrzostw Polski w cyfrowym sporcie motorowym rusza 9 wrześniaNS i postępuj zgodnie z harmonogramem, jak opisano poniżej:

1) 9 września: Hockenheimring, ELEVEN SPORTS 14:00, 20:00 CET
2) 16 września: Imola, ELEVEN SPORTS 14:00, 20:00 CET
3) 30 września: Le Mans, ELEVEN SPORTS 14:00, 20:00 CET
4) 7 października: Circuit de Barcelona-Catalunya, ELEVEN SPORTS 13:00, 19:30 CET
5) 21 października: Silverstone, ELEVEN SPORTS 1, 19:30 CET
6) 28 października: Nürburgring Nordschleife, ELEVEN SPORTS 1, 19:30 CET

READ  Gdzie oglądać Eternal 2021 online za darmo w domu?

Aby zobaczyć wydarzenie, zarejestruj się na JEDEN SPORT Polska.

O JEDENAŚCIE SPORTÓW
ELEVEN SPORTS to stacja telewizyjna, która transmituje wydarzenia sportowe na światowym poziomie. Oprócz relacji na żywo z wydarzeń premium, ELEVEN SPORTS oferuje lokalnie produkowane programy studyjne oraz cztery kanały dostępne w Polsce: Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4. Kanały nadawane są przez całą dobę w jakości HD, Eleven Sports 1 jest również dostępny w rozdzielczości 4K. W Polsce kanały ELEVEN SPORTS dostępne są na platformach DTH i kablowych, m.in. Polsat Box, Platforma CANAL+, UPC, Vectra, Multimedia Polska, Orange, INEA, TOYA i Netia, a także w serwisach streamingowych, takich jak Polsat Box Go i Własna firma ELEVEN Elevensport.pl. Od maja 2018 Eleven Sports Polska Sp.z oo jest częścią grupy Polsat Plus, największej grupy medialno-telekomunikacyjnej w Polsce i większościowego udziałowca spółki.

O ESE
ESE to europejska firma rozrywkowa i technologiczna skoncentrowana na e-sporcie i grach. Aktywa ESE składa się z kilku światowej klasy operatorów z branży gier i e-sportu. Możliwości firmy obejmują między innymi: infrastrukturę fizyczną, transmisję, globalną dystrybucję gier i treści związanych z e-sportem, reklamę, wsparcie sponsorskie oraz rozwijającą się franczyzę drużyn e-sportowych, K1CK Esports. ESE koncentruje się na wypełnianiu luki między europejskimi, azjatyckimi i północnoamerykańskimi branżami e-sportowymi. | www.ese.gg

Wypowiedzi prognozujące
Niniejsza informacja prasowa zawiera pewne stwierdzenia, które mogą stanowić informacje dotyczące przyszłości zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi papierów wartościowych. Wszelkie oświadczenia, inne niż fakty historyczne, odnoszące się do działań, wydarzeń, wyników, wyników, rozwoju, osiągnięć lub osiągnięć, które ESE przewiduje lub oczekuje, a które mogą lub będą miały miejsce w przyszłości (w całości lub w części), należy uważać za prognozujące brane pod uwagę informacje. Takie informacje mogą obejmować między innymi oświadczenia dotyczące ESE, które zwiększą jej portfolio Digital Motorsports i zapewnią fanom treści i produkcje poziomu 1. Często, ale nie zawsze, informacje dotyczące przyszłości można wyrazić za pomocą terminów takich jak „plan”, „oczekiwany”, „oczekiwany”, „budżet”, „planowany”, „szacunki”, „prognozy”, „zamierzone”, „ przewidywane” lub „uważa” lub odmiany (w tym odmiany negatywne) takich słów i wyrażeń lub stwierdzeń, które powstały w przyszłości lub które wskazują, że pewne działania, zdarzenia lub wyniki „mogą”, „mogłyby”, „mogłyby”, „” może „lub” będzie „(lub inne warianty powyższego) zostaną podjęte, nastąpią, zostaną osiągnięte lub nastąpią. Informacje dotyczące przyszłości opierają się na aktualnie dostępnych danych konkurencyjnych, finansowych i ekonomicznych oraz planach operacyjnych, strategiach lub przekonaniach na dzień publikacji niniejszego komunikatu prasowego, ale obejmują znane i nieznane rodzaje ryzyka, niepewności, założenia i inne czynniki, które mogą spowodować rzeczywiste wyniki, wyniki lub osiągnięcia ESE różnią się istotnie od przyszłych wyników, wyników lub osiągnięć wyrażonych lub sugerowanych w informacjach dotyczących przyszłości. Takie czynniki mogą być oparte na informacjach aktualnie dostępnych dla ESE, w tym informacjach od zewnętrznych analityków branżowych i innych zewnętrznych źródeł, i są oparte na bieżących oczekiwaniach lub przekonaniach kierownictwa dotyczących przyszłego wzrostu, wyników operacyjnych, przyszłego kapitału (w tym kwoty, rodzaju i źródeł ich finansowania) i wydatków. Wszystkie informacje dotyczące przyszłości zawarte w tej informacji prasowej są wyraźnie ograniczone przez niniejsze ostrzeżenie. Obrót papierami wartościowymi ESE należy postrzegać jako wysoce spekulacyjny.

READ  The Manhattan Transfer powraca w trasę koncertową w Poway w sobotę

Ani TSX Venture Exchange, ani jej regulator (zgodnie z definicją tego terminu w polityce TSX Venture Exchange) nie ponoszą odpowiedzialności za adekwatność lub dokładność tej informacji prasowej.

ŹRÓDŁO ESE Entertainment Inc.
Aby uzyskać więcej informacji na temat ESE, prosimy o kontakt:
Daniel Mogil, Relacje Inwestorskie
[email protected]
647-492-1535

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.