Connect with us

Nauka

Geiger awansuje czterech pracowników – Lewiston Sun Journal

Published

on

LEWISTON – Geiger niedawno awansował czterech współpracowników, z których trzech do nowych ról i obowiązków w dziedzinie technologii informatycznych.

Sean Berce

Sean Berce awansował na stanowisko Application Developer III. Berce, absolwent Uniwersytetu Maine w Farmington z tytułem licencjata informatyki, mieszka w Nashville w stanie Tennessee z żoną Lindsey.

Max Grover

Max Grover przeszedł z Business Systems Analyst II na Business Applications Manager. Grover mieszka w Polsce z żoną Laurą i córką Poppy. Ukończył Wentworth Institute of Technology z tytułem licencjata z administracji biznesowej.

Józef Turkotte

Joseph Turcotte został awansowany na stanowisko Application Developer II. Turcotte mieszka w West Gardiner. Ukończył University of Maine z tytułem licencjata informatyki.

Chelsea Whitlock

Chelsea Whitlock awansowała do działu pakowania i kontroli jakości w Centrum Dekoracji i Dystrybucji dla Geiger Winter People. Karierę zawodową w firmie Geiger rozpoczęła w 2019 roku jako asystentka magazynowa. W nowej roli jego głównym zadaniem będzie sprawdzenie, czy ubrania przed zapakowaniem mają właściwy kolor, rozmiar i logo. Whitlock ukończył szkołę kosmetologiczną w 2006 roku jako licencjonowany kosmetolog. Mieszka w Lewiston.


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Kiedy wyślesz wiadomość e-mail z kontem, wyślemy Ci wiadomość e-mail z kodem resetowania.

READ  Fan żużla tworzy montaż bohaterów
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *