Connect with us

Zabawa

Pierogi Cafe serwuje polskie jedzenie i kawę w Waldwick

Published

on

B.Hrabstwo Ergen ma nową polską kawiarnię, która specjalizuje się w domowych pierogach, świeżej kawie i nie tylko. The Pierogi Cafe jest teraz otwarta w Waldwicka goście mogą spodziewać się świeżych składników i autentycznych polskich smaków. Ciesz się świeżymi, domowymi pierogami i innymi polskimi przysmakami w Pierogi Café w Waldwick. Jako kawiarnia robią i sprzedają również własne ziarna kawy.

Pierogi Cafe to skromna powierzchnia o powierzchni 1200 stóp kwadratowych i mieszcząca 16 osób w pomieszczeniach. „To nowoczesna, odprężająca kawiarnia” – mówi właścicielka Marta Wasilewski. Na przykład możesz rozsiąść się wygodnie w wygodnym fotelu przy kominku. lub usiądź na stołku barowym z widokiem na kuchnię. Niemal na pewno zauważysz Galerię Waldwick na jednej ze ścian. Ta część kawiarni zawiera ilustracje autorstwa miejscowych dzieci.


Więcej od Best of NJ


Świeże polskie jedzenie i nie tylko

Wszystko w Pierogi Cafe przygotowywane jest ze świeżych składników. „To mieszanka smaków starego świata z nowym akcentem” – mówi Marta. „Wszystkie pierogi są wyrabiane ręcznie w staromodny sposób przez doświadczone Polki” – dodaje. Jednak Marta zawsze lubi się zmieniać z nowymi wypełnieniami. W szczególności kawiarnia oferuje wegańskie pierogi z batatami, brokułami i soczewicą. Ale to nie wszystko, mają też pierogi deserowe. Swoje słodycze zaspokoisz pierogami truskawkowymi, jagodowymi, a nawet jabłkowo-cynamonowymi. W tej chwili – mówi Marta – goście uwielbiają pierogi ziemniaczane z serem i charakterystyczne pierogi ze szpinakiem feta. Kliknij tutaj, aby wyświetlić pełne menu.

Oprócz pierogów można znaleźć również tradycyjne polskie zupy, ciasta, grillowaną kilobasę i faszerowaną kapustę. Marta mówi, że jej ulubioną pozycją w menu jest barszcz czerwony. Codzienne specjały zmieniają się, ale ulubionym dotychczas jest barszcz biały i bigos, tradycyjny polski przepis. Goście często zamawiają to danie, które Marta nazywa gulaszem myśliwskim, z kiszoną kapustą, grzybami, kiełbasą, wieprzowiną i cebulą. W międzyczasie Pierogi Cafe przygotowuje napoje kawowe z własnych ziaren kawy, które można kupić w kawiarni.

O właścicielce

Marta urodziła się w Polsce i tam dorastała. Obecnie mieszka w Waldwick. Pierogi Cafe to jej pierwszy biznes, choć przyznaje, że nie ma doświadczenia w restauracji. „Ale gotowanie to moja pasja” – mówi. „Uwielbiam stawiać sobie wyzwania. Ponieważ codziennie gotuję dla czwórki moich dzieci, postanowiłem przywieźć do Waldwick polskie jedzenie i podzielić się tradycyjnymi polskimi przepisami. “

READ  BrzydUla 2, odcinek 57: Marek nie będzie walczył o Ulę! Tylko Sebastian powie, że nie kocha swojej żony

Odwiedź Pierogi Cafe przy 18 E Prospect St w Waldwick. ((Kliknij tutaj, aby wyświetlić go w Mapach Google.) Uczyć się więcej, Odwiedź jej stronę na Facebooku lub możesz Kliknij tutaj, aby do nich zadzwonić.

Polskie opcje deserowe

Kliknij tutaj, aby zobaczyć najnowsze restauracje w New Jersey.


Często zadawane pytania dotyczące obiektu Pierogi Cafe

Czy przyjmujecie rezerwacje?

Nie, nie przyjmują rezerwacji.

Czy są opcje bezglutenowe?

Nie, nie oferują opcji bezglutenowych.

Czy są opcje wegetariańskie?

Mają opcje wegetariańskie, tak.

Czy oferujecie wynos?

Tak, Pierogi Cafe oferuje dania na wynos.

Czy możesz zaoferować dostawę?

Oferują dostawę za pośrednictwem Toast TakeOut, tak.

Czy masz licencję na alkohol?

Nie, Pierogi Cafe to BYOB.

Czy jest menu dla dzieci?

Nie, ale oferują słodkie pierogi i naleśniki, a latem także gofry.


Wszystkie zdjęcia: © Pierogi Cafe / Fotografia Claudiq

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *