Connect with us

technologia

Phil Spencer odpowiada na Starfield i Redfall Delay: „Słyszymy opinie”

Published

on

wiadomości, które Redfall oraz gwiezdne pole cofnięcie się do 2023 roku wywołało fale dziś rano, nie tylko dlatego, że oczekiwano, że będą dużymi premierami na Xbox w tym sezonie świątecznym. Od tego czasu Phil Spencer, dyrektor generalny Xbox, zagłębił się w to Świergot odpowiedzieć, uznając rozczarowanie fanów, mówiąc, że „oczekuje się, że zapewni jakość i spójność” oraz że Xbox „słyszy opinie”.

W tweecie Spencera czytamy: „Te decyzje są trudne dla zespołów prowadzących mecze i dla naszych fanów. Chociaż w pełni popieram danie zespołom czasu na wydanie tych wspaniałych gier po ich zakończeniu, słyszymy opinie. Oczekuje się, że będziemy dostarczać jakość i spójność, będziemy nadal pracować, aby lepiej sprostać tym oczekiwaniom”.

Starfield został pierwotnie zaplanowany na listopad 2022 r., Kiedy oczekiwano, że będzie jedną z największych gier na Xboksa roku. Zarówno on, jak i Redfall dołączają do innych głośnych ekskluzywnych gier, takich jak The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2, które są cofane do przyszłego roku.

Wstępne ogłoszenie o opóźnieniu mówi również, że wkrótce zobaczymy „pierwsze głębokie wejście w rozgrywkę w Redfall i Starfield”, potencjalnie wskazując na letnią prezentację Xbox/Bethesda 12 czerwca.

Kiedy w końcu zostaną pokazane, będzie to pierwsze wielkie spojrzenie, jakie fani otrzymają w obu grach. Jak dotąd nie została wydana żadna rozgrywka, chociaż Bethesda podzieliła się wieloma spojrzeniami na Starfield – od robota towarzyszącego grze po różne funkcje w grze.

Nie ogłoszono żadnych oficjalnych dat ani Starfield, ani Redfall, ale obecne przewidywane ramy czasowe dla obu to pierwsza połowa 2023 roku.

Casey jest niezależnym pisarzem dla IGN. Zazwyczaj można go znaleźć na Twitterze @caseydavidmt mówiącego o grach JRPG.

READ  BILL OWNEY | DOBRE LIKE GOLD: Minivan, w którym poeta mógłby się zakochać
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.