Connect with us

Zabawa

Peru wygrywa Mister Supranational 2021, Filipiny w pierwszej 20

Published

on

MANILA, Filipiny – Varo Vargas z Peru pokonał 38 innych braci Supra pod koniec tegorocznego finałowego występu w Amfiteatrze Strzelecki Park w Nowym Sączu w województwie małopolskim i został szóstym zwycięzcą Mister Supranational.

Rozradowany peruwiański piosenkarz i autor tekstów opadł na kolana ze łzami w oczach po ogłoszeniu swojego kraju, co spowodowało, że ubiegłoroczny zwycięzca Nate Crnkovich postawił go z powrotem na nogi. Miss Supranational 2021 Chanique Rabe wręczyła puchary wszystkim zwycięzcom.

Jego danie składa się z Abdel-Kacem Tefridj (zwycięzca Togo / Supra Top Model Challenge), Williama Badella (Wenezuela), Santosha Upadhyaya (Nepal – zwycięzca Supra Influencer Challenge) i Lucas-Muñoz Alonso (Hiszpania) jako drugie miejsce w kolejności malejącej.

Pozostałych pięciu kandydatów, którzy znaleźli się w pierwszej dziesiątce to Raffael Fiedler (Malta), Rahul Rajasekharan (Indie), Ivan Oleaca Gomez (Dominikana), Gustavo Rosas (Meksyk) i zwycięzca Supra Fan Vote Okky Alparese z Indonezji.

Pozostałych 10 delegatów, którzy znaleźli się w pierwszej dwudziestce to Derrel Lampe (Aruba), Marek Jastrab (Słowacja), Manuel Molano (Kolumbia), Theodore Biem (Haiti), Spyros Nicolaidis (Grecja), David Kremen (Czechy) , Francisco Vergara (Puerto Rico), Daniel Borzewski (Polska) i John Adajar (Filipiny).

Współlokator Johna, Cho Youngdong z Korei, został wybrany Misterem Przyjaźni przez samych kandydatów.

Właściwy konkurs zaczął się od chłopców w sklepie z kostiumami kąpielowymi, ubranych w szorty na desce, po czym nastąpiła parada strojów sportowych. Finaliści następnie zakładają swój strój formalny. Miss Supranational Carribean 2019 Yaliza Burgos służyła jako tłumacz dla niektórych hiszpańskojęzycznych dżentelmenów.

Po wywiadzie w pierwszej piątce Nate Crnkovich udał się na pożegnalny spacer.

W skład tegorocznej komisji selekcyjnej weszli: ustępujący zwycięzca Nate Crnkovich ze Stanów Zjednoczonych, nowo koronowana Miss Supranational Chanique Rabe z Namibii oraz prezes organizacji Miss Supranational Gerhard Parzutka von Lipinski.

READ  Olbrychski cieszył się z nagiego Tyszkiewicza. Beata komentuje: „Nie będę tego czytać”

Obrzędy koronacyjne moderowane były przez Ivana Podreza i Annę Matlewską i transmitowane w całej Polsce za pośrednictwem sieci PolSat. W internetowej społeczności konkursowej, ostatni program był transmitowany na żywo przez sieć KTX. Był również transmitowany do zagranicznej społeczności filipińskiej za pośrednictwem platformy TFC iPTV.

ZWIĄZANE RAZEM: John Adajar z Filipin dobrze radzi sobie z wyzwaniami Mister Supranational 2021

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *