Connect with us

Zabawa

Pauline Amelinckx za sukces w Polsce uważa „zaangażowanie”.

Published

on

Pauline Amelinckx za sukces w Polsce uważa „zaangażowanie”.

Wicemiss Supranational 2023 Pauline Amelinckx podkreśliła „zaangażowanie” jako motywację, która napędza ją do przodu po udanym reprezentowaniu Filipin na arenie międzynarodowej w Amfiteatrze w Parku Strzeleckim w Polsce w piątek 14 lipca 2023 r.

W poście na Facebooku z 16 lipca 2023 r., dwa dni po koronacji, Amelinckx napisała, że ​​to treningi, ciężka praca, praca serca i poświęcenie pozwoliły jej przezwyciężyć wzloty i upadki swojej podróży.

„Przejście przez wszystkie wyzwania, wzloty i upadki w tej podróży było tak surrealistyczne, a mimo to dotarcie tak daleko, a to dzięki treningom, ciężkiej pracy, pracy serca i tak, poświęceniu było to możliwe” – powiedziała.

Podkreśliła, że ​​jej zaangażowanie odegrało ogromną rolę w licznych próbach reprezentowania kraju.

„Potrzeba ogromnego zaangażowania we własny rozwój osobisty i wiary we własną wartość, aby postrzegać odrzucenie jako przekierowanie” – stwierdziła.

Wartość tego zaangażowania widać także w jej odpowiedziach w części pytań i odpowiedzi.

„To byłoby poświęcenie. Zaangażowanie w tę podróż, zaangażowanie na rzecz ludzi, którzy ją w tę podróż popchnęli i oczywiście zaangażowanie na rzecz organizacji, z którą ostatecznie będzie współpracować. To takie piękne przeżycie. I musi być osobą, która potrafi jednoczyć ludzi. Ktoś, kto wie, że to nie jest podróż jednej kobiety. Wszyscy się różnimy, ale zdajemy sobie też sprawę, że mamy ze sobą wiele wspólnego. A teraz zebraliśmy się tutaj, na tej scenie, przekraczając własne granice i jednocząc narody” – powiedziała Amelinckx zapytana, co charakteryzuje dobrego ambasadora marki organizacji.

Królowa piękności z Bohol podkreśliła również, że jej największym marzeniem jest reprezentowanie Filipin na arenie międzynarodowej, a jego urzeczywistnienie jest dla niej zaszczytem i radością.

„Odkąd wszedłem na scenę krajową, moim największym celem było reprezentowanie PH na arenie międzynarodowej. Dla mnie największym zaszczytem i radością było urzeczywistnienie tego celu i wreszcie móc skojarzyć Filipiny z moim imieniem” – powiedziała.

READ  Qurate Retail Group mianuje Billa Wafforda na stanowisko dyrektora finansowego

Amelinckx powiedziała również, że czuje się błogosławiona i pełna wdzięczności, i podziękowała wszystkim, którzy przesłali za nią każdy głos, każde wyświetlenie, każde polubienie, każdy komentarz i każdą modlitwę.

„Spojrzę wstecz i pomyślę o tym ponownie przez chwilę. Ale teraz wiesz, że jestem niezmiernie dumna z naszego zwycięstwa, wdzięczna za miłość i podekscytowana możliwością powrotu do domu” – powiedziała.

Amelinckx jest drugą Filipinką, która otrzymała koronę Miss Supranational i wygrała Supra Chat Challenge, po Mutyi Johannie Fontiveros Datul, która 10 lat temu została koronowana na Miss Supranational.

Miss Supranational 2023 została Andrea Aguilera z Ekwadoru. Zastąpiła pannę Lalelę Mswane z Republiki Południowej Afryki.

Drugie miejsce zajął Sancler Frantz z Brazylii, a za nim Emma Collingridge z Wielkiej Brytanii i Ngan Dang Thanh z Wietnamu. (GK Marie Dejacto, stażystka CNU)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *