Connect with us

Sport

Patricia A. Alessi 1935-2021 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

YOUNGSTOWN – Patricia Ann Alessi, lat 85, zmarła spokojnie 11 sierpnia 2021 roku w The Inn at Poland Way.

Patricia, znana rodzinie i przyjaciołom jako Pattie, urodziła się w Youngstown 16 października 1935 roku jako córka Lucille i Johna Skinnerów.

Pattie ukończyła Liceum Leetonia w 1953 roku. Wyszła za mąż za Josepha Alessi Jr. 6 września 1954 w kościele św. Patryka w Leetonii. Razem wychowali czworo dzieci, Christinę, Sandrę, Lisę i Josepha w swoim domu w Youngstown.

Pattie przez całe życie była bardzo zaangażowana w swoją społeczność. Przez lata Pattie zajmowała stanowiska dyrektora Agencji ds. Jakości Powietrza w stanie Ohio, członka komitetu okręgowego 5. okręgu w Youngstown City oraz dyrektora Komitetu Dwustulecia w Youngstown City.

Pattie przez 62 lata służyła jako parafianka i wolontariuszka w kościele św. Krystyny ​​w Youngstown. Założyła Komitet Żałobny i Komitet Powitalny, pełniła funkcję zakrystii i koordynatora wesel. Służyła również w radzie lokalnej i była pieszczotliwie nazywana „Pizzą Mama”.

Pattie od najmłodszych lat była zagorzałą fanką New York Yankees. Jej pasją było to, że lokalne stacje radiowe w rejonie Youngstown nadały jej przydomek „Yankee Pattie” i zebrała wiele jankeskich akcesoriów, w tym podpisane pamiątki od legendarnego jankeskiego piłkarza Joe DiMaggio.

Przez całe życie Pattie kochała i ceniła czas spędzony z rodziną. Szczególne miejsce w sercu miała dla swoich 12 wnuków: Allison, Rachael, Czadu, Lindsey, Davida, Devina, Marka, Josepha, Julii, Giny, Nathana i Joshuy; jak również jej prawnuczka Natalie. Jej rodzina nazywała ją „Nane”, a jej największą dumą była pozycja, jaką zajmowała jako Nane w rodzinie Alessi.

Pattie zostawia po sobie 67-letniego męża Josepha Alessi Jr. Ocalała także jej dwie siostry Victoria Moore z Boardman i Terri Scullion ze Wschodniej Palestyny.

Rodzina i przyjaciele mogą zadzwonić do domu pogrzebowego Vaschak-Kirila, 3100 Canfield Road, Youngstown, OH 44511 w sobotę, 14 sierpnia 2021 r., od 10:00 do 12:00. Nabożeństwo żałobne o godz. 12.30 w kościele św. Krystyny ​​w intencji ks. Jerka.

READ  PKO Ekstraklasa. Wisła Kraków: wyd. Artur Skowronek

Pogrzeb odbędzie się w St. Christine’s Center.

Rodzina chciałaby podziękować The Inn at Christine Valley, The Inn at Poland Way i Crossroads Hospice za miłość, opiekę i wsparcie, jakie okazali Patricii i jej rodzinie.

Aby zobaczyć ten nekrolog lub złożyć kondolencje rodzinie, odwiedź www.vaschak-kirilafh.com.

(specjalna wskazówka)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *