Connect with us

Sport

Park Ruchu Psów w Polsce | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Park Ruchu Psów w Polsce |  Wiadomości, sport, praca

POLSKA — Po złożeniu licznych skarg w ciągu ostatniego roku, w których funkcjonowało zarówno jako boisko do baseballu, jak i park dla psów, wieś głosowała we wtorek za zakończeniem podwójnego wykorzystania pola i parku strażackiego i zatwierdziła utworzenie tylko dla psów niektóre parki dalej.

Rada zatwierdziła kontrakt z Austintown Fence na budowę parku dla psów, który nie może przekroczyć 6200 dolarów. Wszystkie istniejące oznakowania zostaną przeniesione do nowego parku. Rada spodziewa się, że nowy park zostanie otwarty w ciągu najbliższego miesiąca.

W zeszłym roku rada gminy zatwierdziła park baseballowy Fireman’s Field na Riverside Drive do użytku również jako park dla psów, w odpowiedzi na prośby lokalnych mieszkańców o park dla psów.

Wioska umieściła kosze na śmieci i znaki, aby rozwiązać istniejący problem psich odchodów na polu. Radny Anthony Lattanzio powiedział, że park był przedmiotem licznych skarg, ponieważ właściciele psów nie odebrali swoich zwierząt.

„Ludzie korzystający z boiska do baseballu są absolutnie zachwyceni i przeciwni temu. Mówią, że są duże problemy z bramką, psią kupą i wszystkim innym” – powiedział Lattanzio.

Lattanzio powiedział, że osobiście sprawdził teren ponad 30 razy i zgadza się ze skargami. Powiedział, że początkowo powiedział mieszkańcom, że jeśli stanie się to problemem, wioska ponownie rozważy podwójne zastosowanie parku. Powiedział we wtorek wieczorem, że wierzy, że nadszedł czas.

Lattanzio zaproponował zbudowanie oddzielnego ogrodzonego obszaru w kształcie litery L, przylegającego do boiska do piłki, przy użyciu funduszy American Rescue Act. Będzie przylegać do istniejącej pierwszej linii bazowej boiska do baseballu i rozciągać się wzdłuż boiska do siatkówki i w kierunku huśtawki. Powiedział, że 6-metrowe ogrodzenie ograniczałoby boisko do siatkówki, aby zapobiec przedostawaniu się piłek do parku.

Radny Michael Zembower zwrócił uwagę, że przeniesienie psiego parku tylko odsunie problem psich odchodów, a nie go rozwiąże. Lattanzio powiedział, że spodziewa się, że tak pozostanie, ale dzieci nie będą już narażone na to na boisku. Park służy jako pole treningowe dla lokalnych drużyn softballowych i baseballowych.

Radny Chris Graff powiedział, że niewiele można zrobić, aby rozwiązać problem ściółki i to właściciele powinni wziąć na siebie odpowiedzialność.

„To dobry ruch reakcyjny. Zawsze będziesz mieć odpowiedzialnych ludzi sprzątających po swoich psach, tak jak niektórzy ludzie pchają swój wózek na zakupy tam, gdzie należy” – powiedział Graff.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejContinue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *