Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Paddler Sathiyan był podekscytowany po dobrym biegu w Polsce

Published

on

(MENAFN – – IANS)

New Delhi, 12 kwietnia (IANS) Indyjski tenisista stołowy Sathiyan Gnanasekaran jest zachwycony ustanowieniem niepokonanego rekordu w polskiej Superlidze. To zwiększy jego pewność siebie przed Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio, które rozpoczynają się w Japonii 23 lipca.

28-letni Gnanasekaran, który reprezentował Jarosława w polskiej lidze tenisa stołowego, świetnie wystartował w turnieju, wygrywając aż dziewięć spotkań dla swojej drużyny, która zdobyła brązowy medal.

W swoim ostatnim ligowym meczu w niedzielę Hindus zaliczył ekscytujące zwycięstwo 3: 1 z Gaciną Andrej, aby zdobyć cenne doświadczenie przed przygotowaniami do igrzysk olimpijskich.

„Widzę w polskiej lidze świetną okazję do doskonalenia swoich umiejętności. Nie ma pewności, czy w najbliższych dniach będziemy w stanie rywalizować w lepszych rozgrywkach. [due to the ongoing pandemic]. Trening do gry przed igrzyskami olimpijskimi jest ważną częścią przygotowań – powiedział IANS.

W zeszłym miesiącu Gnanasekaran zakwalifikował się do Igrzysk Olimpijskich w Tokio w singlu mężczyzn w azjatyckim turnieju kwalifikacyjnym w Doha.

Doświadczony Sharath Kamal również odciął się od Igrzysk Olimpijskich w Tokio w singlu mężczyzn w Doha.

— IANS

nns / kh

MENAFN12042021000231011071ID1101903661

Zastrzeżenie: MENAFN udostępnia informacje „tak jak są” bez żadnej gwarancji. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za dokładność, zawartość, obrazy, filmy, licencje, kompletność, legalność ani wiarygodność informacji zawartych w tym artykule. Jeśli masz jakiekolwiek skargi lub problemy z prawami autorskimi związane z tym produktem, skontaktuj się z powyższym dostawcą.

READ  Raport UE dotyczący praworządności ubolewa nad sytuacją w Polsce i na Węgrzech
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *