Connect with us

technologia

Overwatch 2 6 na 6 powraca jako społecznościowy remake OW1

Published

on

Overwatch 2 6 na 6 powraca jako społecznościowy remake OW1
Michelle Kornelia

Czy tęsknisz za trybem 6 na 6, czy tylko za całą grą Overwatch One? Teraz istnieje sposób na ponowne przeżycie Overwatch 1 dzięki specjalnemu trybowi gry w warsztacie.

Gracze wzywający do przywrócenia w Overwatch 2 funkcji 6 na 6 i starszych funkcji są od dłuższego czasu gorącym tematem w społeczności.

I choć koncepcja ta nie powróciła oficjalnie do gry, a w przeszłości została nawet odrzucona, istnieje już sposób, aby cieszyć się oryginalnym doświadczeniem Overwatch dzięki Tryb gry stworzony przez gracza.

Zgodnie z opisem „Emulator Overwatch 1” umożliwia graczom rozgrywkę w Overwatch One 6 na 6 w Overwatch 2 przy użyciu skryptów warsztatowych.

Jednak rozgrywka 6 na 6 nie jest jedyną atrakcją tego trybu gry, ponieważ gracze mogą także korzystać ze statystyk i mechanik starych bohaterów, o których mowa na Wiki Overwatch, korzystając z maszyny Wayback.

Oznacza to, że przed przeróbką tanka można było grać starą Pięścią Zagłady DPS, Orisa nadal ma superumiejętność Bongo, superskok Łaski wymaga użycia starej sztuczki zamiast naciskania przycisku i wielu innych.

Zniknęły także wszystkie nowe zdolności pasywne bohaterów. Niektórzy bohaterowie wsparcia nie mogą się leczyć, DPS nie zmniejsza leczenia celu, a odrzut dla czołgów nie jest zmniejszony – tak jak w Overwatch.

Podsumowując, ten tryb gry jest przeznaczony dla graczy, którzy chcą cieszyć się Overwatch jeden na jednego w możliwie najdokładniejszy i „autentyczny” sposób.

Osoby zainteresowane dołączeniem mogą uczestniczyć w planowanych lobby za pośrednictwem niezgody społeczności. Twórca wspomniał, że gracze mogą dołączać do lobby nierankingowych i rankingowych za pomocą „wewnętrznego systemu MMR” i że w tym tygodniu dla zabawy będzie także gospodarzem aktualizacji Overwatch z 1 kwietnia 2021 roku.

READ  WhatsApp umożliwia teraz przesyłanie historii czatów z Androida na iPhone'a

Jeśli chcesz wypróbować Overwatch lub po prostu chcesz złagodzić nostalgię, trafiłeś we właściwe miejsce.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *