Connect with us

Zabawa

OTT może być lądowiskiem, ale nie może zastąpić wrażeń kinowych: Vikash Verma | Bollywood

Published

on

Lucknow będzie świadkiem zdjęć do indopolskiego filmu w reżyserii Vikasha Verma .a

Lucknow będzie świadkiem zdjęć do indopolskiego filmu w reżyserii Vikasha Vermy. Filmowiec zakończył już zdjęcia do swojego reżyserskiego debiutu Nie znaczy nie w którym występują między innymi Gulshan Grover, Dhruv Verma, Anna Guzik. Filmowiec był kiedyś w mieście na wstępnym rekonesansie.

„Film, którego akcja rozgrywa się w czasie II wojny światowej, sięga czasów panowania królów i rodziny królewskiej w Indiach. A czy jest lepsza lokalizacja niż miasto Nawabs, aby zaprezentować te regalia! Bardzo ciekawa część filmu zostanie nakręcona na pięknym tle. Świat będzie świadkiem dziedzictwa i królewskiej kultury, które ma do zaoferowania Lucknow – mówi Vikash.

Film Vermy Dobry Maharadża opiera się na cesarzu Jamnagar Digvijaysinhji Ranjitsinhji Jadeja. „Opowieść toczy się w Gujarat i w Polsce, ale zacznie się od Lucknow, które ma idealne tło do zaprezentowania rodziny królewskiej. Znany również jako Jam Saheb, zapewnił schronienie 1000 polskim dzieciom i jest bardzo ceniony w Polsce. Nakręciliśmy małą część z Sanjayem Duttem, ale główny film musi być jeszcze nakręcony – opowiada.

Zanim poszedł za kamerę, był częścią dodatkowej ekipy w filmach takich jak lagan, deewangee, PM Narendra Modi inny bhoomi oprócz robienia epizodu w Padmashree Laloo Prasad Yadav.

„Urodziłem się i wychowałem w Bombaju, ale pochodzimy z Biharu. Zajmuję się usługami ochrony z doświadczeniem w odzyskiwaniu okupu i porwania. Zawsze pasjonowałem się filmami i byłem blisko związany z przyjaciółmi z branży, gdzie wiele się nauczyłem, asystując im” – mówi.

Verma uważa, że ​​OTT w dzisiejszych czasach z pewnością jest błogosławieństwem dla branży, ale teatr to miejsce, w którym mega filmy powinny się pojawiać jako pierwsze.

„Kręciliśmy Nie… w Polsce w ekstremalnych warunkach (-30 stopni) z pięcioma kamerami i na wysokiej wartości produkcyjnej. Tylko oglądanie na dużym ekranie może uzasadnić ogromne płótno i skalę, z jaką robiliśmy zdjęcia. Z powodu pandemii premiera w teatrze stała się jeszcze większym wyzwaniem. OTT może być ostatecznym lądowiskiem, ale nie może zastąpić wrażeń kinowych. Nie wiemy, co czeka nas w przyszłości, ale przeniosę swój film na środek lata, jeśli sytuacja nie będzie możliwa do wprowadzenia do kin” – mówi.

READ  Lena Dunham jedzie do Polski ze Stephenem Fry'em

Verma dodaje, że wróci do Lucknow, aby zablokować lokalizacje dla swojego drugiego filmu, który planuje nakręcić jeszcze w tym roku przed udaniem się do Gujarat.

zamknięta historia

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *