Connect with us

Zabawa

OTT może być lądowiskiem, ale nie może zastąpić wrażeń kinowych: Vikash Verma | Bollywood

Published

on

Lucknow będzie świadkiem zdjęć do indopolskiego filmu w reżyserii Vikasha Verma .a

Lucknow będzie świadkiem zdjęć do indopolskiego filmu w reżyserii Vikasha Vermy. Filmowiec zakończył już zdjęcia do swojego reżyserskiego debiutu Nie znaczy nie w którym występują między innymi Gulshan Grover, Dhruv Verma, Anna Guzik. Filmowiec był kiedyś w mieście na wstępnym rekonesansie.

„Film, którego akcja rozgrywa się w czasie II wojny światowej, sięga czasów panowania królów i rodziny królewskiej w Indiach. A czy jest lepsza lokalizacja niż miasto Nawabs, aby zaprezentować te regalia! Bardzo ciekawa część filmu zostanie nakręcona na pięknym tle. Świat będzie świadkiem dziedzictwa i królewskiej kultury, które ma do zaoferowania Lucknow – mówi Vikash.

Film Vermy Dobry Maharadża opiera się na cesarzu Jamnagar Digvijaysinhji Ranjitsinhji Jadeja. „Opowieść toczy się w Gujarat i w Polsce, ale zacznie się od Lucknow, które ma idealne tło do zaprezentowania rodziny królewskiej. Znany również jako Jam Saheb, zapewnił schronienie 1000 polskim dzieciom i jest bardzo ceniony w Polsce. Nakręciliśmy małą część z Sanjayem Duttem, ale główny film musi być jeszcze nakręcony – opowiada.

Zanim poszedł za kamerę, był częścią dodatkowej ekipy w filmach takich jak lagan, deewangee, PM Narendra Modi inny bhoomi oprócz robienia epizodu w Padmashree Laloo Prasad Yadav.

„Urodziłem się i wychowałem w Bombaju, ale pochodzimy z Biharu. Zajmuję się usługami ochrony z doświadczeniem w odzyskiwaniu okupu i porwania. Zawsze pasjonowałem się filmami i byłem blisko związany z przyjaciółmi z branży, gdzie wiele się nauczyłem, asystując im” – mówi.

Verma uważa, że ​​OTT w dzisiejszych czasach z pewnością jest błogosławieństwem dla branży, ale teatr to miejsce, w którym mega filmy powinny się pojawiać jako pierwsze.

„Kręciliśmy Nie… w Polsce w ekstremalnych warunkach (-30 stopni) z pięcioma kamerami i na wysokiej wartości produkcyjnej. Tylko oglądanie na dużym ekranie może uzasadnić ogromne płótno i skalę, z jaką robiliśmy zdjęcia. Z powodu pandemii premiera w teatrze stała się jeszcze większym wyzwaniem. OTT może być ostatecznym lądowiskiem, ale nie może zastąpić wrażeń kinowych. Nie wiemy, co czeka nas w przyszłości, ale przeniosę swój film na środek lata, jeśli sytuacja nie będzie możliwa do wprowadzenia do kin” – mówi.

READ  Debiut reżyserski Dev Patela „The Monkey Man” został sprzedany na Netflix za 30 milionów dolarów

Verma dodaje, że wróci do Lucknow, aby zablokować lokalizacje dla swojego drugiego filmu, który planuje nakręcić jeszcze w tym roku przed udaniem się do Gujarat.

zamknięta historia

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *