Connect with us

technologia

Oto świetne podsumowanie wydarzenia Halo Infinite Tenrai (aktualizacja) – Destructoid

Published

on

Data rozpoczęcia, szczegóły jak to działa

[Update: 343 has confirmed that the Halo Infinite Tenrai event will start at 10AM PT on November 23, 2021.]

ten Nieskończona aureola Wydarzenie Tenrai jest tuż za rogiem i jest to pierwsza wielka rzecz, jaką robi 343 Industries, aby gra rozpoczęła komponent dla wielu graczy. Oto wszystko, co wiemy

Rozpoczyna się w tym tygodniu 23 listopada, ale zostanie ponownie wprowadzony przez cały sezon

Główną atrakcją wydarzenia Tenrai jest fajnie wyglądający zestaw zbroi samurajów Yoroi, który został ponownie potwierdzony jako część poziomów nagród. Ale kiedy to się zaczyna? Cóż, „po zakończeniu 20-lecia wydarzenia 22 listopada.” W zależności od regionu, rozpocznie się on dziś wieczorem lub 23 listopada wczesnym rankiem.

Mając to na uwadze, mamy szczegóły dotyczące wydarzenia Tenrai pochowany na starym blogu przez 343. Będzie więc dostępny „tydzień w miesiącu w pierwszym sezonie” i będzie „przychodzić i odchodzić przez cały sezon”. To naprawdę ważne! Jeśli tęsknisz lub jesteś na wakacjach, wróci.

Istnieje 30 poziomów (poziomów) szlifowania dla wszystkich nagród

O tym cyklu wydawniczym: „Twoje postępy będą transmitowane”, gdy wydarzenie wejdzie i wyjdzie z przestrzeni wydarzenia Nieskończona aureola. 343 mówi, że będziesz mieć „wiele opcji”, aby odblokować wszystkie nagrody.

Podczas gdy jakiś czas temu dostaliśmy wiadomość, że będzie to 20 kroków, teraz wydaje się, że jest to 30. na podstawie najnowszego tweeta ze studia. Nagrody obejmują kolory dostosowywania broni, emblematy, rdzeń kombinezonu i części do mocowania tego rdzenia, takie jak pas z kataną, maska ​​i wyściółka.

Jest jeszcze więcej wydarzeń sezonowych, kiedy Tenrai pojawia się i wychodzi

343 Industries twierdzi, że to „tylko przystawka”, jeśli chodzi o to, co przyniesie sezon. Wydarzenia HCS Spotlight, Winter Contingency, Cyber ​​​​Showdown i Tactical Ops są również drażnione do wydania w pierwszym sezonie: trwa do maja 2022 r.

READ  Samsung wymazuje kolejne kpiny Apple'a z ładowarki

Przypominamy, że nadal masz czas na zdobycie przedmiotów z okazji 20. rocznicy, więc pobierz klienta za darmo na PC lub Xbox i po prostu zaloguj się, aby skorzystać z oferty.

Chris Carter

Dyrektor ds. recenzji, Co-EIC — Chris pasjonuje się Destructoidem od 2008 roku. W końcu zdecydował się na kolejny krok i założenie konta oraz rozpoczęcie blogowania w styczniu 2009 roku. Teraz jest pracownikiem!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *