Connect with us

Nauka

Oto spojrzenie na wiadomości biznesowe z całej Doliny Mahoning

Published

on

Również wśród dzisiejszych aktualizacji biznesowych: Biblioteka Polska; Rolnicy Narodowy Bank Corp.; Centrum Wczesnego Nauczania przy Centrum Społeczności Żydowskiej Youngstown; Szpitale Uniwersyteckie Seidman Cancer Center w Salem Regional Medical Center; i Shelly.

WOLNOŚĆ – Aby uczcić Narodowy Miesiąc Delhi, Kravitz Delhi, 3135 Belmont Ave., dokona darowizny na rzecz Liga Dobrostanu Zwierząt Hrabstwa Trumbull za każdą sprzedaną zapakowaną przekąskę. Za każde zamówienie na 10 lub więcej suchych prowiantów Kravitz przekaże organizacji 10 USD.

„Podczas COVID wiele osób adoptowało zwierzęta domowe jako towarzyszy, aby pomóc w samotności pozostania w domu” – powiedziała Lori Shandor, dyrektor generalna Animal Welfare League, w komunikacie prasowym. „Wkrótce ludzie zdali sobie sprawę, że posiadanie zwierzaka to duże zobowiązanie, a niegdyś puste schroniska zapełniają się bezpańskimi zwierzętami, gdy ludzie wracają do pracy. Darowizny przeznaczane są na opiekę medyczną nad zwierzętami w schronisku, w tym szczepionki, mikroczipy i sterylizację/kastrację. ”

Poszczególne pakowane lunche są zapieczętowane dla bezpieczeństwa i zawierają kanapki, marynaty, frytki lub sałatkę delikatesową, herbatniki i indywidualnie zapakowane przyprawy. Opcje kanapek obejmują peklowaną wołowinę, indyka, szynkę lub pastrami i wymagają 24-godzinnego powiadomienia o zamówieniach. Reubens i kanapki z grilla nie są dostępne na suchy prowiant na lunch, ponieważ posiłki są chłodzone dla bezpieczeństwa żywności.

„Pakiety lunchowe stały się bardzo popularne wśród naszych klientów, ponieważ są bezpiecznym i przemyślanym sposobem na cieszenie się ofertą delikatesów”, powiedział Jack Kravitz, prezes Kravitz Deli.

Pojawiły się propozycje wynajęcia i prowadzenia kawiarni przy Bibliotece Polskiej

POLSKA – Biblioteka Publiczna w Youngstown i hrabstwie Mahoning poszukuje propozycji wynajmu i obsługi przestrzeni kawowej w holu na parterze Biblioteka Polska, 311 South Main St.

Powierzchnia handlowa o powierzchni 1000 stóp kwadratowych, która obejmuje w pełni wyposażoną kuchnię i przylegającą część dzienną, może być dostępna dla nowego najemcy już 16 sierpnia. PLYMC oferuje roczny wynajem z możliwością przedłużenia za czynsz do negocjacji. Jak czytamy w komunikacie prasowym, potencjalni najemcy powinni być przygotowani na oferowanie klientom pełnej obsługi cateringowej oprócz zwykłej działalności kawiarni.

READ  Co musisz wiedzieć o targach obronnych 2021

Pytania lub wnioski można przesyłać pocztą elektroniczną na adres [email protected] lub do Komitetu ds. Wyboru Kawy Biblioteki Polskiej, kierownika ds. nauczania i czytania, Biblioteki Publicznej hrabstwa Youngstown i Mahoning, 305 Wick Ave., Youngstown OH 44503.

Należy dostarczyć następujące informacje:

  • Biznesplan z przykładowym menu, godzinami otwarcia i nazwą kawy;
  • CV właściciela, wskazujące doświadczenie w branży restauracyjnej;
  • Plan finansowy, wskazujący wystarczające środki na pokrycie kosztów rozruchu;
  • Dowód (lub możliwość uzyskania) ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej na co najmniej 1 milion USD;
  • Kopia licencji na usługi cateringowe / gastronomiczne.

Komisja Selekcyjna zaoferuje możliwość dzierżawy w oparciu o określenie jakości, wykonalności i trwałości. Kandydaci mogą zostać poproszeni o przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej z komisją i/lub przygotowanie przykładowych pozycji menu w ramach procesu selekcji.

Rolnicy Narodowy Bank Corp. raportuje wyniki finansowe za drugi kwartał

MOŻLIWOŚĆ – Rolnicy Narodowy Bank Corp. w środę podał wyniki finansowe za trzy miesiące zakończone 30 czerwca.

Zysk netto wyniósł 15,6 mln USD, czyli 0,55 USD na akcję rozwodnioną, co w porównaniu z 11 mln USD lub 0,39 USD na akcję rozwodnioną za trzy miesiące zakończone 30 czerwca 2020 r. i 14,6 mln USD, czyli 0,51 USD na akcję rozwodnioną, za kwartał powiązany. Zysk netto z wyłączeniem kosztów akwizycji (nie GAAP) za kwartał zakończony 30 czerwca wyniósł 15,7 mln USD lub 0,55 USD na akcję w porównaniu z 11,1 mln USD lub 0,39 USD na akcję w tym samym kwartale 2020 r. i 14,6 mln USD lub 0,51 USD na akcję, za ostatni poprzedni kwartał.

Roczny zwrot ze średnich aktywów i roczny zwrot ze średniego kapitału własnego wyniosły odpowiednio 1,90% i 17,17% w okresie trzech miesięcy zakończonym 30 czerwca w porównaniu do 1,56% i 14,02% w analogicznym okresie trzech miesięcy w 2020 roku i 1,87 % i 16,81% w powiązanym kwartale. Roczny zwrot rolników ze średniego kapitału materialnego, z wyłączeniem kosztów akwizycji (non-GAAP) wyniósł 19,91% za kwartał zakończony 30 czerwca w porównaniu do 16,75% za ten sam kwartał w 2020 r. i 19,31% w kwartale powiązanym.

READ  Nasz program nauczania w szkołach publicznych musi iść naprzód, a nie retro,

„Nasze rekordowe wyniki finansowe za ten rok pokazują silną pozycję rolników w zwiększaniu zysków pomimo obecnych niskich stóp procentowych i środowiska kredytowego”, powiedział w komunikacie prasowym Kevin J. Helmick, prezes i dyrektor generalny. „Ten sukces jest bezpośrednim wynikiem naszej kultury win-win oraz świadczenia lokalnych, osobistych i różnorodnych usług finansowych klientom biznesowym i detalicznym”.

Youngstown JCC Early Learning Centre poszukuje nauczycieli, personelu pomocniczego

YOUNGSTOWN – The centrum wczesnej nauki na Centrum Społeczności Żydowskiej Youngstown poszukuje profesorów wiodących, adiunktów i personelu pomocniczego.

Osoby te pracują z dziećmi w różnym wieku, od niemowlęctwa po przedszkole.

Świadczenia pracownicze obejmują bezpłatne członkostwo w Youngstown JCC dla pracowników pełnoetatowych; opieka zdrowotna, świadczenia i 403(b); i płatny czas wolny. Zakres wynagrodzenia wynosi od 10 do 15 USD za godzinę, w oparciu o wykształcenie i doświadczenie.

Aby uzyskać więcej informacji i zarejestrować się, kliknij tutaj.

Regionalne Centrum Onkologiczne w Salem otrzymuje 3-letnią akredytację

WYPRZEDAŻ Szpitale Uniwersyteckie Seidman Cancer Center na Regionalne Centrum Medyczne Salem, 1995 E. State St., otrzymał trzyletnią akredytację od Komisja ds. Raka dla twoich usług onkologicznych.

Jak czytamy w komunikacie prasowym, akredytacja jest przyznawana placówkom, które wykazują nieustanną doskonałość w diagnozowaniu, leczeniu i wspieraniu pacjentów chorych na raka i ich rodzin.

„Wiemy, że największa szansa na pokonanie raka zaczyna się od dostępu do światowej klasy usług onkologicznych, od zaawansowanej diagnostyki po najnowsze technologie i terapie w walce z rakiem” – powiedziała w oświadczeniu dr Anita Hackstedde, regionalna prezes i dyrektor generalna Salem. „To prestiżowe krajowe wyróżnienie gwarantuje, że nasi pacjenci otrzymają kompleksową, najnowocześniejszą opiekę onkologiczną od zespołów specjalistów, którzy wspólnie pracują nad opracowaniem spersonalizowanych planów leczenia zgodnych z krajowymi wytycznymi”.

Aby uzyskać akredytację, program leczenia raka w Salem Regional spełnił 34 krajowe standardy jakości opieki po dokonaniu przeglądu wyników i procesu przeglądu.

READ  Po gorącej debacie RSU 16 postanawia zażądać masek w szkołach podstawowych

Sheely dołącza do Indian z Cleveland

LIZBONA – Sheely’ego ogłosił w tym tygodniu, że dołącza do Indian Cleveland.

Klienci mogą odwiedzić lokalizacje Sheely w North Lima, 11450 South Ave. i Aurora, 18813 N. Marketplace Drive, i rywalizować o jedno z dwóch zdjęć Indian z autografami. Zgłoszenia będą przyjmowane od poniedziałku do 14 sierpnia.

„Sheely’s z dumą współpracuje z Indianami” – powiedział w komunikacie prasowym Jeff Curry, dyrektor generalny i główny właściciel Sheely’s. „Cieszymy się, że możemy być częścią społeczności Cleveland i czekamy na długoterminowe partnerstwo wypełnione szczęśliwymi fanami baseballu, kupcami i mistrzostwami”.

Drużyna Major League Baseball ogłosiła 23 lipca, że ​​po sezonie 2021 zmieni nazwę na Cleveland Guardians.

– Czy masz reklamę firmy, którą chcesz udostępnić? Wyślij e-mail na adres [email protected]

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *