Connect with us

technologia

Oto pierwsze dobre spojrzenie na gigantyczny smartfon Samsung z zasilaniem bateryjnym

Published

on

Oto pierwsze dobre spojrzenie na gigantyczny smartfon Samsung z zasilaniem bateryjnym
Bateria telefonu Samsung Galaxy M12

  • Wydaje się, że Samsung Galaxy M12 pojawił się na wyciekających obrazach.
  • Budżetowy telefon nie miał wielu dzwonków i gwizdków, ale mógł pomieścić ogromną baterię 7000 mAh.
  • Ma rozpocząć się na początku 2021 roku.

Samsung skoncentrowany na baterii Galaxy M12 Telefon może być czymś więcej niż tylko plotkami i pustą obudową. OnLeaks i głos opublikowali to, co mówią, że są dokładnymi renderami projektowymi dla M12, określając dokładnie, co pomieści bateria 7000 mAh.

Wyciek wydaje się potwierdzać doniesienia, że ​​jest to konstrukcja bez fanaberii z plastikowym tyłem unibody, płaskim 6,5-calowym ekranem, czytnikiem linii papilarnych w przycisku zasilania i wycięciem w kształcie łzy dla aparatu selfie. Dwubarwne wykończenie odróżnia M12 od Galaxy A42 5G. Cechą wyróżniającą jest poczwórny zestaw tylnych kamer, chociaż nie spodziewalibyśmy się, że będzie konkurował z lepszymi telefonami z aparatem.

Kontynuuj czytanie: Najlepsze telefony z Androidem o długiej żywotności baterii

Innymi słowy, Samsung ustawiłby Galaxy M12 ze względu na jego trwałość, a nie styl. Nie oznacza to, że kupujący prawdopodobnie narzekają, jeśli raporty są dokładne. Dzięki baterii o pojemności 7000 mAh telefon Samsung można ładować przez wiele dni. Może to mieć krytyczne znaczenie w krajach z zawodnymi zasilaczami, nie wspominając o ludziach obozujących lub spodziewających się odłączenia zasilania przez długi czas.

Nie ma pewności, jaką wydajność będzie oferowało urządzenie. Seria Galaxy M skierowana jest jednak bezpośrednio do użytkowników budżetowych, a M11 był skromnym telefonem ze Snapdragonem 450, trzema aparatami i baterią o pojemności 5000 mAh.

Samsung jest podobno na dobrej drodze do wypuszczenia Galaxy M12 na początku 2021 roku. Nie byłaby to jedyna opcja dla telefonu z ogromną baterią, nawet od Samsunga – tego jedynego Galaxy F41 ma już baterię 6000 mAh. Jednak dodatkowa pojemność może dać M12 przewagę na zatłoczonym polu i podcinać ceny niektórych konkurentów.

READ  Rozwijający się sojusz Polski z Wielką Brytanią jest zły dla Putina
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *