Connect with us

technologia

Oto, co faktycznie robią tylne światła w Nothing Phone 1

Published

on

Wiemy już, że pierwszy smartfon Nothing, Phone 1, będzie miał z tyłu szereg jasnych pasków. Ale teraz dzięki szczegółowy film autorstwa Marquesa Brownlee, mamy znacznie lepsze wyobrażenie o tym, do czego faktycznie będą przydatne. Film Brownlee przedstawia kilka różnych zastosowań, w tym włączenie diod LED jako wskaźnika ładowania, podświetlanie nieprzeczytanych powiadomień lub miganie w rytm dzwonków.

Paski, które Nothing nazywają „interfejsem glifów”, składają się z nieco ponad 900 pojedynczych diod LED osadzonych z tyłu telefonu. Nic nie wskazywało wcześniej na prezesa Carla Pei Wywiad z Krawędź że mogłyby służyć jako nowoczesne podejście do klasycznej diody powiadomień smartfona, ale teraz mamy znacznie lepsze wyobrażenie o tym, jak to faktycznie będzie działać w praktyce.

Oto lista wszystkich najciekawszych filmów Brownlee:

  • Wszystkie paski zapalają się, aby pokazać powiadomienia.
  • Środkowe kółko (kółko?) zaświeci się, wskazując ładowanie bezprzewodowe lub odwrotne ładowanie bezprzewodowe.
  • Dolny pasek światła może pełnić funkcję paska postępu ładowania.
  • Wszystkie paski mogą świecić, aby służyć jako światło wypełniające dla kamery.
  • Wszystkie paski mogą migać w rytm 10 wbudowanych dzwonków telefonu.

Oprócz samych glifów jest też czerwona dioda LED, która miga, gdy telefon filmuje.

W ramach swojej kampanii marketingowej Nic nie wstydziło się pokazywać Telefonu 1 przed jego własnym Oficjalna premiera 12 lipca. Pokazał Projekt telefonu z powrotem w zeszłym tygodniu i wydała już wersję beta swojego programu uruchamiającego na Androida, Nic OS. Wewnętrznie wiemy, że telefon będzie działał z procesorem Snapdragon, chociaż inne specyfikacje nie zostały jeszcze ogłoszone. Spodziewaj się, że to się zmieni, gdy będziemy zbliżać się do premiery 12 lipca.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.