Connect with us

Zabawa

Open Your Eyes – data premiery drugiego sezonu w serwisie Netflix: odnowiona czy anulowana?

Published

on

Rozwinięty na podstawie powieści Katarzyny Bereniki Miszczuk „Druga szansa” czy „Druga szansa”, „Open Your Eyes” czy „Otwórz oczy” to thriller science fiction, eksplorujący takie tematy, jak pamięć, instytucjonalizacja, wrodzony talent i wolność. Spektakl rozgrywa się przede wszystkim w zakładzie upośledzającym pamięć o nazwie Second Chance, w którym pacjentką jest bohaterka Julia (Maria Wawreniuk). Ponieważ wydaje się, że ma amnezję wsteczną i następczą, Julia nie pamięta swojego życia przed przybyciem do ośrodka leczenia.

Julia wierzy, że straciła rodziców w tragicznym wypadku, który również spowodował jej amnezję. W miarę rozwoju serii Julia zaczyna mieć sny i halucynacje, które wydają się jej całkiem realne. Zdaje sobie również sprawę, że personel placówki może nie być tym, na kogo się wydaje. Pierwszy sezon „Open Your Eyes” po premierze zebrał w większości pozytywne recenzje. Jeśli zastanawiasz się, czy i kiedy nadejdzie sezon 2, mamy dla Ciebie ochronę!

Data premiery 2 sezonu Open Your Eyes

Premiera 1 sezonu „Open Your Eyes” 25 sierpnia 2021 Netflix. Składa się z sześciu odcinków o czasie trwania 45-55 minut każdy.

Co do sezonu 2, to wiemy, ani sieć, ani twórcy serialu nie wydali oficjalnego oświadczenia o rozwoju drugiego sezonu serialu. Wydaje się jednak, że gigant streamingowy zasmakował w polskich treściach, ponieważ jego obszerna biblioteka treści zapewnia subskrybentom dostęp do starych i popularnych polskich seriali oraz oryginalnych treści stworzonych na potrzeby platformy w Polsce. Przykładami takich produkcji są „Błotnisko” i „1983”.

„Open Your Eyes” wpisuje się w ten wielki boom w polskiej branży rozrywkowej. Reakcja publiczności była dobra od premiery, więc drugi sezon jest całkiem możliwy. Pierwszy sezon kończy się klifem, który pozostawia kilka pytań bez odpowiedzi i kilka luźnych końców wiszących. Na te pytania można odpowiedzieć w następnym sezonie. Chociaż „Open Your Eyes” opiera się na jednej książce, która biegnie do końca pierwszego sezonu, wydaje się, że twórcy serialu mogliby dalej rozwijać historię i rozwijać ją do woli.

READ  Netflix zarabia na debiucie reżyserskim Dev Patel za 30 milionów dolarów

Ostatecznie jednak zależy to od ocen i liczby widzów, jakie osiągnął pierwszy sezon serialu tajemniczego. Jeśli „Open Your Eyes” zdoła odtworzyć część sukcesu innych oryginalnych seriali Netflix, takich jak „Wiedźmin” i „Ozark”, to tylko kwestia czasu. Jeśli tak się stanie w ciągu najbliższych kilku miesięcy, spodziewamy się, że wyjdzie drugi sezon „Open Your Eyes” kiedyś w 2023.

Open Your Eyes Sezon 2 Fabuła: O czym może być?

W finale pierwszego sezonu okazuje się, że Julia naprawdę nazywa się Karolina. Uczestniczyła w wypadku samochodowym, po którym przez dwa tygodnie była w śpiączce. Po przebudzeniu Julia odkrywa, że ​​nie może już grać na pianinie i uświadamia sobie, że jej talent został jej odebrany i przekazany Adamowi (Ignacy Liss), który już jej nie rozpoznaje. Pod koniec sezonu Karolina wraca do świata Drugiej Szansy, by ocalić swoich przyjaciół.

W nadchodzącym sezonie 2 możemy dowiedzieć się więcej o tym, jak talenty są przekazywane z jednej osoby na drugą. Dodatkowo można by ujawnić przeznaczenie „manekinów” przechowywanych w placówce. Adam, którego prawdziwe nazwisko to Xavier, mógł dowiedzieć się, co zrobił jego ojciec Piotr i chętnie wracał do Drugiej Szansy, by zadośćuczynić. Z dr. Zofia w swoim kącie Karolina prawdopodobnie spotka się z nowymi antagonistami w następnym sezonie.

Przeczytaj więcej: Czy otwórz oczy to prawdziwa historia?

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *