Connect with us

Zabawa

Oliver Stones „JFK Revisited: Through The Looking Glass” otrzymuje pierwsze oferty przed Cannes | Aktualności

Published

on

Firma Altitude Film Sales podpisała pierwsze umowy najmu filmu dokumentalnego Olivera Stone’a Znowu JFK: Po drugiej stronie lustra przed światową premierą na Festiwalu Filmowym w Cannes (6-17 lipca).

Brytyjski agent sprzedaży sprzedał film do Australii i Nowej Zelandii (DocPlay), Hiszpanii (A Contracorriente Films), Włoch (I Wonder Pictures), Skandynawii (Nonstop Entertainment), Polski (Monolith) i byłej Jugosławii (Blitz). . Altitude Film Distribution ukaże się w Wielkiej Brytanii i Irlandii pod koniec 2021 roku.

Dokument nakręcony 30 lat po premierze nagrodzonego Oscarem dramatu Stone’a JFK, zadebiutuje w nowej sekcji premier w Cannes 12 lipca. To pierwszy film, który Cannes wybrał od czasu amerykańskiego filmowca Wall Street: pieniądze nigdy nie śpią w 2010.

Opowiedziany przez Whoopi Goldberg i Donalda Sutherlanda film zawiera niedawno opublikowane dowody i zeznania dotyczące zabójstwa prezydenta USA w 1963 r., w tym zespół naukowców medycyny sądowej, ekspertów medycznych i balistycznych, historyków i świadków.

Film, sfinansowany przez Ingenious Media i wyprodukowany przez Ixtlan Productions i Pantagruel Productions firmy Stones, został wyprodukowany przez Roba Wilsona. Producentami wykonawczymi są Andrea Scarso, Peter Touche i Amit Pandya z Ingenious, a także Angela Ceccio i Fernando Sulichin.

READ  „Sanatorium miłości” w serwisie Netflix! Współpraca TVP i Netflix jest coraz bliższa
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *