Connect with us

Zabawa

Beta publikuje sprzedaż EFM na Berlinale tytuły konkursowe „I’m Your Man”, „Next Door” | Aktualności

Published

on

Przedstawiciel handlowy z Monachium Beta Cinema poinformował o kilku transakcjach dotyczących planu Berlin EFM, w tym o szybkiej sprzedaży dwóch tytułów konkursowych Berlinale, Maria Schrader’s jestem Twoim facetem i Daniel Brühls Następne drzwi.

jestem Twoim facetem, której gwiazda Maren Eggert zdobyła w zeszłym tygodniu pierwszą w Berlinie neutralną pod względem płci nagrodę Srebrnego Niedźwiedzia za najlepszą główną rolę, pojechała do Francji (Haut et Court), Włoch (Koch Media), Hiszpanii, Portugalii i Ameryki Łacińskiej (Sun Distribution), Skandynawii ( Edge Entertainment), Szwajcaria (Filmcoopi), WNP i kraje bałtyckie (Wolgafilm), Polska (Monolith), Węgry (Cirko Film), Czechy / Słowacja (Film Europe), była Jugosławia (Discovery Film), Turcja (Filmarti Film) ; Izrael (Nachshon), Grecja (Strada Films), Tajwan (Swallow Wings), Korea (Contents Gate) i Hong Kong (EDKO Films).

Beta jest w trakcie ostatecznych negocjacji z USA, Japonią, Chinami i Wielką Brytanią w sprawie tytułu.

Film opowiada o relacji między Almą, naukowcem z berlińskiego Muzeum Pergamońskiego, a Tomem (Dan Stevens), przystojnym robotem w ludzkiej postaci, dostosowanym do wszystkich jej potrzeb. Film, napisany przez Schradera i Jana Schomburga, jest inspirowany opowiadaniem Emmy Braslavsky. W niemieckich kinach ukaże się tego lata przez Majestic.

W międzyczasie doszło również do szeregu transakcji Następne drzwi. Obszary zamknięte obejmują Francję (Eurozoom), WNP (raport rosyjski), Polskę (Aurora), Węgry (Cirko Film), Czechy / Słowację (Film Europe), byłą Jugosławię (Discovery Film) i kraje bałtyckie (Kino Pavasaris) ). Wielka Brytania, Hiszpania i Skandynawia są w końcowych negocjacjach.

Brühl debiutuje jako reżyser i gra główną rolę w filmie o berlińskiej gwieździe filmowej, której pozornie idealne życie nie jest tak doskonałe, jak się wydaje. Malte Grunert wyprodukował we współpracy ze swoją firmą Amusement Park Film i Warner Bros. Film Productions w koprodukcji z Gretchenfilm i Erfttal Film.

Inne tytuły z listy Beta EFM również okazały się popularne wśród kupujących. Matt Chambers ‘ Złodziej rowerów pracował dla Chin w Beijing Hugoeast Media, dla Bułgarii w Beta Film, dla byłej Jugosławii w Discovery i dla Tajwanu w AV-Jet. Umowa z Signature w Wielkiej Brytanii została podpisana na początku tego roku po AFM. Dalsze umowy są w trakcie negocjacji.

READ  Netflix osiąga 30 milionów dolarów kontraktu na reżyserski debiut Dev Patela „Monkey Man” - Deadline

Tymczasem Maggie Pereens Romcom, Witam ponownie – rocznica ślubutrafił do Francji (ARP Selection), Hiszpanii (Alfa Pictures), Ameryki Łacińskiej (Great Movies), Chin (Red Apollo) i WNP / Ukrainy (Capella).

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *