Connect with us

Zabawa

Oglądaj After Ever Happy (bezpłatnie) przez transmisję online w domu w 4K

Published

on

After Ever Happy to kontynuacja szokującego klifu After We Fell, w którym Hardin dowiedział się, kim jest jego prawdziwy ojciec. Uwaga, spoiler, wygląda na to, że nie przyjął tego dobrze, co może oznaczać kłopoty w jego związku z Tessą. Chociaż czwarty film z serii After oznacza koniec tego szczególnego romansu, nie jest to koniec serii, ponieważ planowane są off-filmy. Więcej o tym za chwilę, ale na razie skupmy się na nadchodzącym filmie.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o After Ever Happy.

Data premiery After Ever Happy

After Ever Happy ukaże się w USA 7 września 2022 roku, ale nie będzie to pierwsze wydanie filmu.

Film rozpocznie się 24 sierpnia w Belgii, Finlandii, Polsce, Portugalii i Szwecji. Zadebiutuje w kilku krajach na całym świecie w ten weekend przed wydaniem w USA.

W Wielkiej Brytanii, podobnie jak After We Fell, film zostanie wydany w Prime Video i chociaż wiemy, że ukaże się we wrześniu, nie mamy jeszcze konkretnej daty premiery.

Jak oglądać After Ever Happy za darmo?

Jak wspomniano powyżej, Dark Fantasy jest obecnie wydawane tylko w wersji kinowej. Tak więc osoby, które chcą obejrzeć film za darmo, muszą poczekać na jego wydanie na platformie oferującej bezpłatny okres próbny. Zachęcamy jednak naszych czytelników, aby zawsze płacili za treści, które zdecydują się konsumować online i powstrzymują się od nielegalnych środków.

Gdzie oglądać After Ever Happy online?

Obecnie nie ma platform, które posiadają prawa do Watch After Ever Happy Online. MAPPA postanowiła pokazać film tylko w kinach, ponieważ był wielkim hitem. Z drugiej strony studio nie chce przekierowywać dochodów. Transmisja filmu tylko zmniejszyłaby zyski, a nie je zwiększyła.

Spójrz teraz – Po Ever Happy Online za darmo

READ  Nowa Europa kończy dalszą sprzedaż obiecującego polskiego Oscara „Nie zostawiaj śladów”

Z tego powodu żadne usługi przesyłania strumieniowego nie mogą oferować After Ever Happy za darmo. Jednak film z pewnością zostałby nabyty przez serwisy takie jak Funimation, Netflix i Crunchyroll. Na koniec, który z tych punktów sprzedaży prawdopodobnie będzie dystrybuował film na całym świecie?

Czy After Ever Happy na Netflixie?

Niestety After Ever Happy nigdy nie trafił na Netflix. Mimo to Netflix oferuje różne programy do oglądania w ramach planów subskrypcji, które kosztują 9,99 USD miesięcznie za plan podstawowy, 15,49 USD miesięcznie za plan standardowy i 19,99 USD miesięcznie za plan premium.

Czy After Ever Happy na Hulu?

W chwili pisania tego tekstu After Ever Happy nie jest dostępne do streamowania na Hulu za pośrednictwem tradycyjnego konta, którego cena zaczyna się od 6,99 USD. Jeśli jednak masz rozszerzenie HBO Max na swoim koncie Hulu, możesz oglądać dodatkowe filmy i buty na Hulu. Ten rodzaj pakietu kosztuje 14,99 USD miesięcznie.

Czy After Ever Happy w Disney Plus?

Przepraszamy, After Ever Happy nie jest transmitowane na Disney Plus. Disney+ pozwala wybierać spośród szerokiej gamy programów Marvel, Star Wars, Disney+, Pixar, ESPN i National Geographic na platformie streamingowej za 7,99 USD miesięcznie lub 79,99 USD rocznie

Czy After Ever Happy na HBO Max?

Nie znajdziesz After Ever Happy w HBO Max. Ale jeśli nadal jesteś zainteresowany usługą, kosztuje ona 14,99 USD miesięcznie, co daje pełny dostęp do całego skarbca i jest również bez reklam lub 9,99 USD miesięcznie z reklamami. Jednak roczne wersje dla obu są tańsze, przy czym plan bez reklam kosztuje 150 USD, a plan z reklamami kosztuje 100 USD.

Czy After Ever Happy w Amazon Prime Video?

Obecnie After Ever Happy nie jest dostępny do oglądania za darmo w Amazon Prime Video. Nadal możesz kupować lub wypożyczać inne filmy za pośrednictwem ich usługi.

READ  Dark Passenger Studio, założone przez byłych członków CD Projekt Red

Czy After Ever Happy na Paw?

After Ever Happy nie jest dostępny do oglądania w Peacock w momencie pisania. Peacock oferuje subskrypcję, która kosztuje 4,99 USD miesięcznie lub 49,99 USD rocznie za konto premium. Podobnie jak jej imiennik, platforma do przesyłania strumieniowego jest bezpłatna, ale zawartość jest ograniczona.

Czy After Ever Happy w Paramount Plus?

After Ever Happy nie jest dostępny w Paramount Plus. Paramount Plus ma dwie opcje subskrypcji: podstawowa wersja obsługiwanej reklamami usługi Paramount + Essential kosztuje 4,99 USD miesięcznie, a plan premium bez reklam kosztuje 9,99 USD miesięcznie.

Czy After Ever Happy w Apple TV Plus?

Nie ma kości. After Ever Happy nie jest obecnie przesyłany strumieniowo w bibliotece Apple TV+. Możesz oglądać wiele innych najlepszych programów i filmów, takich jak Mythic Quest, Teddy Lasso i Wolfwalkers, z biblioteki Apple TV Plus za miesięczną opłatą 4,99 USD.

Czy After Ever Happy w Direct TV?

Brak szczęścia. Po Ever Happy nie można oglądać w telewizji bezpośredniej. Jeśli interesują Cię inne filmy i programy, Direct TV ma wiele innych opcji, które mogą Cię zaintrygować.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *