Connect with us

technologia

Oferty na Czarny piątek dla Roku: sprzedaż Streaming Stick Plus za 29 USD, Ultra za 69 USD, Streambar za 100 USD, Roku TV za 108 USD

Published

on

Ta historia jest częścią Przewodnik po prezentach świątecznych 2020, Wybór prezentów CNET z poradami ekspertów, recenzjami i rekomendacjami dotyczącymi najnowszych prezentów technologicznych dla Ciebie i Twojej rodziny.

Czarny Piątek pojawiły się i zniknęły, ale podobnie jak duże wyprzedaże od dużych detalistów Amazonka, Walmart i Najlepsza ofertaa także niektóre oferty producentów urządzeń pozostaną. W tym roku to jedne z najpopularniejszych i najtańszych urządzeń Streamerzy dla platformy Amazon Fire TV, Chromecasta Google i preferowanej platformy transmisji strumieniowej CNET, Roku.

Ceny transmisji Roku są teraz najniższe w historii, w tym 29 USD dla zdobywcy nagrody Editors ‘Choice Award, Roku Streaming Stick Plus i 69 USD dla zupełnie nowy Roku Ultra i 100 $ za nowy Roku Streambar. Wszystkie te urządzenia strumieniowe mogą być przesyłane strumieniowo 4K HDR, i Roku właśnie dodał AirPlay Słodki prezent świąteczny dla fanów Apple. Istnieją również dobre ceny opcji Roku smart TV, chociaż te oszczędności w Czarny piątek nie są jeszcze tak imponujące.

Należy pamiętać, że ceny i dostępność były poprawne w momencie publikacji, ale najnowsze oferty mogą się różnić. Utrzymujemy to na bieżąco, więc zaglądaj tu ponownie przez cały weekend.

Oferty już dostępne

Sarah Tew / CNET

Roku Streaming Stick Plus 4K to nasz ulubiony streamer, a za mniej niż 30 USD jest dość nietykalny pod względem stosunku jakości do ceny. Pendrive oferuje setki aplikacji, doskonały interfejs Roku i solidny, sterowany głosem pilot. Przeczytaj naszą recenzję Roku Streaming Stick Plus.

Podobnie jak Roku Ultra, Streambar pojawił się około 10 sekund temu i również otrzymuje zdrową zniżkę. Za tę samą cenę co Ultra w normalny dzień, Streambar łączy w sobie potężny streamer 4K z soundbarem poprawiającym dialog. Na dobrą sprawę rzuca nawet bluetooth. Przeczytaj naszą recenzję Roku Streambar.

Walmart

Seria TCL 4 to nasza pierwsza rekomendacja dla telewizorów 32-calowych ze względu na wbudowaną platformę Roku, która nie ma nic wspólnego z jakością obrazu. Oczekujemy, że domowa marka Walmart, Onn, będzie działać mniej więcej tak samo, a dzięki wbudowanemu Roku jest to lepsza wartość.

To najtańszy 32-calowy telewizor Roku, jaki do tej pory widzieliśmy, ale nie bylibyśmy zaskoczeni lepszymi ofertami w tym tygodniu. A jeśli będziesz śledzić, Konkurencyjny Fire TV firmy Amazon kosztuje obecnie 100 USD.

rok

Roku Premiere nie jest tak dobry jak Streaming Stick Plus – nie ma sterowania głosowego i sterowania telewizorem – ale jeśli te funkcje nie są dla Ciebie ważne, możesz zaoszczędzić 5 USD.

Sarah Tew / CNET

To jest rok, który może zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby związane z transmisją strumieniową. Nie jest tak szybki jak Streaming Stick Plus i nie zawiera bardziej użytecznego zaawansowanego pilota Roku (który ma mikrofon do sterowania głosem i nie musi być skierowany bezpośrednio na telewizor). Brakuje również obsługi 4K i nowych funkcji, takich jak AirPlay. Kosztuje jednak tylko 17 USD i powinno wystarczyć do łatwego przesyłania strumieniowego.

SE jest prawie taki sam jak 25 $ Roku Expressoprócz białego koloru.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *