Connect with us

technologia

Oferta Nintendo Switch w Czarny piątek 2022 jest dostępna wszędzie

Published

on

Oferta Nintendo Switch w Czarny piątek 2022 jest dostępna wszędzie

Czy chcesz w końcu zdobyć Nintendo Switch, czy też próbujesz zdobyć świetną ofertę na Nintendo Switch na prezent w tym roku? Cóż, przyjacielu, oferty Nintendo w Czarny piątek są w pełnym rozkwicie wraz ze zwrotem oferty konsoli Nintendo Switch za 299 USD w Czarny piątek. Oferta jest aktualna i dostępna wszędzie, bez członkostwa ani innych ograniczeń. Jeśli chcesz, po prostu zamów, a ktoś, kogo prawdopodobnie nie znasz, ubrany w jakiś mundur, dostarczy ci go pod drzwi.

Chcę powtórzyć, że ten rok to najlepszy wybór dla każdego, kto szuka idealnego prezentu na Nintendo Switch. Za 299,99 USD otrzymasz neonową konsolę Nintendo Switch, cyfrową kopię Mario Kart 8 Deluxe oraz subskrypcję Nintendo Switch Online dla jednego użytkownika. To cały pakiet.

Oferta zestawu Nintendo Switch na Czarny piątek

Jak zdobyć nowe tory w Mario Kart 8 Deluxe

3-miesięczna subskrypcja Nintendo Switch Online zapewnia dostęp do gier online oraz kolekcji gier Super NES i NES w ramach abonamentu. Jeśli jednak chcesz uzyskać dostęp do nowych torów Mario Kart 8, musisz je uaktualnić Subskrypcja rozszerzająca NSO. Ten poziom uprawnia do dodatkowych utworów Mario Kart 8, DLC Animal Crossing, rozszerzenia Splatoon 2 Octo oraz dostępu do wybranych gier Nintendo 64 i Sega Genesis.

Kiedy Nintendo Switch Black Friday Bundle trafi do sprzedaży?

Nintendo ogłosiło, że sprzedaż w Czarny piątek rozpocznie się w niedzielę 20 listopada 2022 r. Sprzedawcy detaliczni już zaczęli wystawiać pakiet, chociaż oferty Walmart w Czarny piątek oficjalnie rozpoczynają się dopiero 21 listopada. Zdecydowanie warto mieć oczy szeroko otwarte. Oferty Best Buy w Czarny piątek zaczynają się 20 listopada na wszystko. Amazon to trochę dzika karta, po prostu robi to, na co ma ochotę, ale oferty Amazon w Czarny piątek są już dostępne i bez wątpienia pojawią się tysiące innych.

READ  Przewodnik Gizmodo Powrót do szkoły 2023.
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *