Connect with us

technologia

Odnowione oprogramowanie Fire TV firmy Amazon zostało wprowadzone na rynek dzisiaj

Published

on

Oprogramowanie działające na urządzeniach Amazon’s Fire TV do przesyłania strumieniowego zostanie poddane gruntownej przebudowie w nadchodzących tygodniach. Niektóre urządzenia uruchamiają dzisiaj „New Fire TV Experience”. Po zainstalowaniu aktualizacji będziesz mieć dostęp do nowych funkcji, takich jak obsługa wielu użytkowników (ze spersonalizowanymi rekomendacjami i listami obserwacyjnymi dla każdego profilu) oraz usprawniony interfejs użytkownika, który umożliwia szybszy dostęp do ulubionych aplikacji rozrywkowych.

Jeśli masz ochotę coś obejrzeć, ale nie masz pewności, co to jest, dostępna jest również nowa karta Szukaj, która grupuje filmy, programy telewizyjne, bezpłatne treści z reklamami i sport z różnych usług.

Możesz teraz mieć indywidualne profile użytkowników w Fire TV – w tym konta dzieci.
Zdjęcie: Amazon

Amazon poprawił także integrację Alexy z nowym pulpitem nawigacyjnym Fire TV. Po skonfigurowaniu profilu głosowego Alexa może rozpoznać Twój głos i automatycznie przełączyć się na właściwy profil po wyświetleniu monitu, a także możesz przełączać się między różnymi sekcjami (telewizja na żywo, wiadomości itp.) Za pomocą poleceń głosowych.

Nowe doświadczenie obsługuje również funkcję obrazu w obrazie i mniej uciążliwe odpowiedzi Alexy na ekranie, gdy pyta o takie rzeczy, jak pogoda. Pojawi się teraz u dołu ekranu zamiast zakrywać zawartość, którą aktualnie przeglądasz.

Co dziwne, Amazon najpierw wprowadza to nowe oprogramowanie do niedawno wprowadzonych na rynek Fire TV Stick i Fire TV Stick Lite. Wysokiej klasy urządzenia, takie jak Fire TV Stick 4K i Fire TV Cube, będą musiały poczekać do początku 2021 roku. Tylko niewielka część kwalifikujących się urządzeń otrzyma je natychmiast. Amazon nie przeprowadza często przeglądów interfejsu Fire TV, więc firma poświęca czas, aby upewnić się, że wszystko działa sprawnie.

READ  Microsoft ostrzega przed exploitami typu zero-day w Outlooku i łata 80 luk w zabezpieczeniach
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *